Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

OynFrm Reklam Alani OynFrm Reklam Alani
OynFrm Reklam Alani OynFrm Reklam Alani

WOLFTEAM Error 131232 Hatasi

teknik-syen

02ofogrencisi
Şube
Muğla
WOLFTEAM Error 131232 Hatasý

Arkadaşlar bu hata daha yeni başıma geldi oyunu açarken Id PW Yazdıktan sonra.

Hatası alabilirsiniz Bendede oldu bu sabah.
Çözümü olarak þu anda kesin bir sonuç yok (JoyGame'de öyle söylüyor) fakat çözüm için aşadaki işlemleri deneyebilirsiniz.

(Adým 1)Güvenlik Duvarý Kapatma
-Denetim Masasý>>Güvenlik Duvarý Ayarlarý>>Kapalýyý Seçin
-Bilgisayarýnýzý kapatýp açýn ve tekrar deneyin.

(Adým 2)Antivirüs Ayarlama
-Antivirüsünüzü kapatýn veya taramayý çok sýký yapmayýn.
NoT:Ben ESET Kullanýyorum o yüzden ESETTE Tarama ayarlarý yapmayý göstericem
-ESET Simgesine Sað Týklayýn (Sað Alttaki)>>Geliþmiþ Ayarlar>>Antivirüs Ve antispyware>>Ayarlar>>Temizleme>>Standart temizlemeye getirin.

(Adým 3)Sistem Geri Yükleme
-Bu seçeneði son çözüm olarak kullanýn bende bu seçeneði kullanýyorum zaten
-Baþlat>>Tüm Programlar>>Donatýlar>>Sistem Araçlarý>>Sistem Geri Yükleme
Buradan WolfTeamýn düzgün çalýþtýðý bir tarihe geri yükleme yapýn.

(Adým 4)Yeniden Yükleme
-Yukarýdaki iþlemleri hepsini yapýn ve oyunun silip tekrar kurun.
-Denetim Masasý>>Program Ekle Veya Kaldýr>>Oradan WolfTeam Turkey'i kaldýrýn..

Garantili çözüm yolu budur bende oldu sizdede olur

WOLFTEAM Oyun Aniden Kapanma (Hata Almadan)

Bazen deðil böyle sorunlar sýk sýk oluyoroyunun tam ortasýnda x10 yapmýþýz þak bir anda game offline oyun kapanýyoryada çatýþmanýn ortasýnda ekran kasýyor oyun donuyor.

Nedenleri;
-Bilgisayarýnýzýn RAM-Ýþlemci-Ekran kartýný kontrol edin.Wolfteam min. ayarlarý ile uyumlumu veya daha iyimi.
-Bilgisayarýnýz parçalarýnda bozulma olabilir hafif arýzalý bir ekran kartýna wolfteam gibi bir oyunu eklerseniz ekran kartýnýzý yakabilirsiniz.

-Oyun açýkken arkaplanda videomüziksite vb. açýk býrakmak orta veya düþük seviyeli kullanýcýlarýn sorun yaþamasýna sebeb olabilir.
-Bazen az oynadýðýnýz mapleri seçerseniz oyunda kasmalar olabilir.O map iþlemciden çok geçmediði veya ekran kartý onu sorgulamadýðý için aniden oyun kasabilir yada kapanabilir.Bu sorun kafes gibi tek ýþýk kaynaklý maplerdede olabilir.

Çözümleri;
-Oyunda kasmalar yaþanýyorsa sadece gamma (parlaklýk) ve renk ayarlarýný düþürün.Görüntüleri biraz bozar ama kasmalarý düþürür.
-Mümkün olduðunca arkaplanda program açýk býrakmayýn.Bunun için CTRL+ALT+DELETE Týklayarak ''Ýþlemlere'' gelin ve ordaki gereksiz iþlemleri kapatýn.(Hepsini kapatmayýn bazýlarý lazýmdýr)
-Oyunu kurarken eksik vb. kurmayýnher yeni kurulumda siteden client tekrar indirin bu en saðlýklý durum olacaktýr.
-Oyuna ek dosyaaimpointözellikle hack vb. eklemeyin açmayýn.Þu anki hackler injecte olduðu için hem bilgisayara hemde oyuna zarar verir.
-Eðer bilgisayarýnýz çok kasýyorsa 8-8 yerine 4-42-2 oyunlarda oynayýnne kadar az kiþi olursa o kadar az kasar bilgisayar.

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Grafik arka planlar

Granit arka planlar