Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

OynFrm Reklam Alani OynFrm Reklam Alani
OynFrm Reklam Alani OynFrm Reklam Alani

Car Mechanic Simulator 2014

Sorunlu

04ofeditoru
Şube
Kayseri
oyungoruntuleri.jpg

wol_error.gif
This image has been resized. Click this bar to view the full image. The original image is sized 1024x768.
1.jpg

wol_error.gif
This image has been resized. Click this bar to view the full image. The original image is sized 1024x768.
2.jpg

wol_error.gif
3.jpg

wol_error.gif
4.jpg

wol_error.gif
5.jpg

oyunbilgileri.jpg

Aramızda arabalara merakı olmayan var mı? PlayWay S.A. oyun şirketi de bu şekilde düşünmüş ve ortaya bu enteresan bir o kadar da zevkli oyunu çıkarmış. Car Mechanic Simulator 2014’ün ismini ilk duyduğumda “Evvet sonunda beklediğim oyun “ dedim ve açıkçası sabırsızlanmaya başladım. Fakat içimde bir yandan bir tereddüt duygusu vardı; ya oyun beklentilerimi karşılamazsa? Sonuçta bağımsız bir oyun stüdyosu ve bu oyundan önce çıkardıkları oyun (Professional Farmer 2014) grafikleri ve oynanış açısından herkesi tatmin edememişti. Neyse ki bütün bu telaşım boşunaymış.

Açıkçası oyunun grafikleri gerek kaplamalar gerek modellemeler olsun çok tatmin edici, özellikle tamire gelen aracın içine oturup ön panelini incelediğiniz zaman gerçekten bir arabaya oturuyo hissine kapılıyorsunuz, oyunda ki araç modelleri oldukça başarılı, bir çoğu piyasadaki araç modellerinin neredeyse birebir aynısı.

Oyunun kendisine gelicek olursak kariyer modunda ufak bir tamirhanede çalışmaya başlıyoruz daha sonra yaptığımız işler ve kazandığımız mebla arttıkça iş yerimizi büyütüyoruz. Tamirhanemizin atmosferini de gayet başarılı buldum, kimi zaman rafda duran radyoyu kurcalayabiliyorsunuz , kimi zaman duvarlarda asılı olan posterler gözünüze çarpıyor, benim en çok hoşuma giden ise sağa sola atılmış olan pet şişeler.

Car Mechanic Simulator 2014’te bize aracını getiren her müşteri farklı taleplerde bulunuyor, kimisi balataları değiştirtiyor, kimisi “bujilerim sorunlu fakat gelmişken lastiklere de bi baksana ustam” diyor. Oyunda arabanın neredeyse bütün parçalarını söküp takabiliyoruz; egzozundan polen filtresine, balata diskinden rot balans ayarına kadar araçları kurcalayabilmek mümkün. Oyunda bazı müşteriler sizden parça değişimi bazıları ise parça tamiri isteyebiliyor,işte burda yardımımıza nacizane bilgisayarımız yetişiyor. Hemen tarayıcımızı açıp internetten kullanılmamış yada 2. El parçalar sipariş edebiliyoruz (Tavsiyem genelde 2.el parça alıp atölyede tamir edip takmak daha karlı oluyor). Oyunun bir diğer can alıcı noktası ise tamir ettiğiniz araçları test sürüşüne çıkarabiliyorsunuz. Yol tutuşunu, frenleri , hızlanmasını boş bir alanda kukalarla çalışarak test edebiliyoruz.Benim söyleyeceklerim bu kadar motor yağınız bol olsun. Bu arada oyunu Steam üzerinden satın alabilirsiniz.

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Grafik arka planlar

Granit arka planlar