zaten getiriyoruz arkadaşlar görüntü

Admin

Administrator
Staff member
1921 80 tane kalp Angelo var durumdayım oyun ayarları yüksek yüksek neymiş kesin bir yumuşatmayı burada gördüyse düşürmüşsünüz topu şifreleme 3 doğrusal olarak ayarlı yoksa tekrardan açıyorum ilerleyelim bakalım kasada gelmezsek şuurla biri vardı helezyon ve bismillah be 217 200 693 düğünü varmış olabiliriz Sen mükemmel birisin gerçekten iyi anlaşan yani Zaten sizler gibi bir oyunda dedim hani 720p sözüne düşüyorsun Yine parça kestiler 3 kişi birden Kargo çıktı Yapacak bir şey yok ama yine oynamayı sevdiği şu

fortnite Astra Ben seni çok seviyorum Bu oyun Ama sizler için ekledim ayarları göstereyim 1920'ye 1080 piksel çözüm değil Aşağı iniyor gerçekten sıkıntıya 84-86 %90 400 arasında yüzde yirmi yedilerde kapıya Oley be Oley be solutech oldum 67 düştü mesaiye yaratmış 3074 Hani bu şekilde yüksek ayarlarda uyandığınızda değerler soyuluyor mu sistemli bu şekilde kalkıp vp3082 alçak haliniz yoksunuz işlemci sıcaklığı 758 seyrediyorum yükleri Lan beni niye Çöktü mü 84 ve fiyatları veriyor 10 adet artık iyi mi Hadi şu anda iyi mi

açıyorsun konuşuyorsun diyor Ne diyor lan bu öyle bir selamı var 79 EC fiyatı düştü mü yükseldi kullanılır z97x önce 59 TL nin %100 18'i göklerde çanta Allah'a Yalvar 0556 yeğenim Acıbadem bitmiş Allah Allah demek o yüzden söyle indireyim soğuk şuradan kaçalım işlemcisi çok şükür sizler de görebiliyorsunuz 58 derecede seyrediyor yer yer 59 oluyor Allah Hasret ettin bunu ekran kartı 60794 kullanıldı işlemci kullanımı %30 9'dan havuzda en fazla su üzerinde gördüğü gibi vuramadın iyi mi bu şekilde şimdi gerçekten işlemci 61 dereceye

yükseldiği 49 49 yüklerde Pardon 68 53 %40 851 Ona rağmen 60 yıl derece çok zaten uçuyor boyun biraz daha çok Bu Şehirde ihtiyaç duyuyor mesaj atmış herkesin altına düşünüyoruz ve yeni sistemde Ama şu senin çok yoran oyunlardan biri ve en yoğun tanesidir bu mesela arkadaşlar HD izle Onları 2013'te olayını gösterir ama şimdi senin sözünden fazla uzatmayalım ve en sonunda birlikte Detaylara geçmeye başlayalım son derece önemli aynı zamanda kulaklık ile girdi Ancak son birkaç yıl içinde eğitim dönemi oldu kanka ya Allah