Yalan Oldu şarkı aramasam suç ben o günü

Admin

Administrator
Staff member
kaybettiğin zaman kafayı İnsan gerçekten kafayı ya anladım ama şöyle bir sorun var yeni bitirdim içinde videoları işte baslı öğrendim zaman geçti falan filan uğraşıyorsun ediyorsun sonra gülüyorsun onları satıldı 145 Ben bir şekilde gene öğleden önce kalkmış aşığım 11 11.30 gibi ama uzun vadeli İşte o kısa ve dengesiz uyku fiziksel olarak yıpratıyor Bu biraz daha yavaş yavaş ye çevirme Yayınları 12 1 gibi gösterip işleri daha erkenden 18 saatleri düzenli uyku alma Yoksa bunu Bu arada herkese tavsiye ederim Hani bir şekilde içerik

üreten insanlara yoksa uzun vadede her kötülükten olarak hem zihinsel olarak Bu yabancılar izlenen 6-7 Hani koçu kendine sendromu var ya artık ben düştüm ya İşte oraya gidiyor o yüzden dikkat etmesi lazım tamam mı bunlar börek sağlığına dikkat etmeden başım O zaman bu video bitireceğim Nisa bağlayan adamların sonucu gelmezse karşı böyle konuş ben de sizi dönem Evet şu boyun boyun boyun bölgesinde çok sıkıntılar alırız
klasik Kartal Pendik Ben de doldur onu söyle Ben düzenlemeye Çalışıyorum abi yayın oturalım diye en altta

şey videoları bulaştı diye bir 8 saat falan sürekli Yüksel başına kesinlikle geçmiyor ya bu yürüyüş oluyor rüya tabirinde şöyle şöyle uzanıyorum bir şekilde o fiziksel çocuk ister istemez oyun oynarken ya karşılıklı makine var oyun oynuyorsunuz ama böyle duramaz heyecanlı işte yaklaşıyorsun uzaklaşıyorsun bir şey oluyor falan Dolayısıyla oradaki o duruş bozukluğunu bir şekilde dengelemek geziyor Ben ciddi anladım seni hayatta bir insanın başında göremezsin ya salondayım halıda yatıyorum cildiyeci seni de sıkıntılarım var bayağı benim

halım var Salonu Kiraz oldun oraya gündüz yatıyorum yuvarlanıyorum falan harika yine şey diyorsun Opel'in son 400000 izlenen yayından sonra ben bir bayağı şey yapmış alayım öyle katladım peynirin Kargo olacak artık senindir bu halıcıya kesildi sağlık süresi rekoru kırmaya çalışanlar var ya ol birazcık kötü bir şeyler de dönüşüyor yani ya onun başlangıcı Amerikalı bir YouTube böyle bir yola girdi Hani ben sabah son dönüyor yani abonelik maratonu taksi numara son sabah son yazacağım dedim ve İnanılmaz bir şekilde bir ay boyunca