ya o Eylül ayı sonunda Ninja'nın meşhur birisi var

Admin

Administrator
Staff member
360000 abone rekor onunki 180 190 binde kırdı doğal olarak her şey öyle bir şey uyandırmayın yaşça genç ay başında ya ona koymaz böyle bir hafta bilgisayar başında durmak ama geldiği zaman çok tehlikeli Çünkü Olabilecek her türlü sıkıntı hem yiyorum hem zihinsel hem de fiziksel anlamı hiç tavsiye etmem gerek yok yani Ama ona Kendi çok zorluyor çok genç yaşta geçirebileceğiniz bir kalp krizi ortaya çıkmasına getireceğiz işte olabilir arkadaşlar ya Allah korusun da neden gençler araçlarının sonra gelirken dikkatli olun size şu açıdan

zaten hani bu cenaze oyun dünyasına böyle dışarıdan bakan hani eski kafalı medyalarda şey vardır ya da 3 gün oynadık onları Koz verdin gerek yok yani gerek yok camiye şey yok diyor Ya adam Hiçbir şeye getirdi oyun oynadı gitti insanları ateş ettik falan tartışmaları Tamam çıktı bu arada şey söyle yönlendirmiyor Yayıncılık hiçbir alakası olmadan bilimsel olarak ortada arkadaşlar Gerisi tamamen vurankaya çünkü uyuma gelesiye kadar benimsin cekiminde ben ufak sürekli olarak tavşanın el bombası ateş ediyor ondan atıyorum

çocuk Yani animelerle bizim oda öğrenci Kafayı yedik dünya adamların bölüm sürüyor alıyor Ömür bölümleri şka bir şey de benim ondan aldığım şey İsmail yazdı bir şekilde burada yok aymek sinemada izledim şerefine İsyan Canım karşılaştırılamaz üst seviyedeydi Çok teşekkür ederim Çok şey kalmış sohbetinden Vallahi ben de eskileri yad ettik Hem senin gene olarak nasıl bir süreçte olduğunu konuştuk ve veriyorum yani bir yayıncı olarak insanüstü bir çaba Şanser gidiyorsunuz ve karşınızda aldığını görüyorum ben izleyenlerin her yerini

sadece Facebook'ta değilsin YouTube'da baktığımda videolar orada da izleniyor Anladım kafayı yiyeceğim diyorsun şişme veya daha çok böyle konuştuğun ve düşük zaten Konuşuyoruz Ondan sonra çünkü numaranı istiyor Ben gidiyorum arkadaşlar gelecek haberiniz olsun güzel yayınlarlar daha fazla Ben hep şunu söylerim dünyada ilacı farklı meslek var Ama yayıncılık'ta şöyle bir şey var Yayıncılık gerçekten sevdiğiniz bir şey yaptırdın para kazandın al ya da çok ama para kazanmış ve aynı anda insanların sevgisini kazanabilirim belki