yüksek güçlendirir saatlerde gördüğünüz akıcılık yok

Admin

Administrator
Staff member
Ben rahatsız olmuyorum rahatsız olmamak sebeplerinden Bir tanesi çok uzun zamandır kullanıyorum Ben genelde dokunmuyorum saate zaten gerçekten müsait olmadığı için uygulama ekleme olayımız yoktur sürekli düşünmek bir şey yapmıyorsun sadece ne zaman spor yapacağınız zaman Bunlar ekran ayarlarını değiştirmek için bir yazılım güncellemesi yaptı ve başkalarının da buna yazılım geliştirme açtı Hatta uygulama mağazasına girerseniz galeride durum buna geliştirilmiş bir iki tane yazılım olduğunu göreceksin sen saatlerde

Normalde cevap vermek yok yazın çekilmiş internetle cevap veren cevap veren uygulamaları başkası geliştirmiş yazın yapsınlar Biz şu anda Tabii ki uygulama tarafından o yüzden çok muhatap olmuyorsunuz Onlar her şey mi kullanıyorsun senin gibi ekrandaki atışının yavaş olmasını Ben de sesin sedan çıkmıyor üzerindeki trafikteki size hayatınızda çok fazla karşılaştırır yoksa 64 inç Amoled ekranı var Şu genişlik 30000 metre sonra size bıraktık 456 70-80 olur ekranı ekran gövde oranı var sanki daha eklenmiş gibi hissettiriyor

ama şimdi 5 ATM su geçirmez duvar size göre 6 gram 3 gözdesi onu birazcık kargo şirketi ile aynı hastayı teslim alındı saat ve de çok benziyor Hatta ben kendim kullanmadığım için göstermiştir bunun içinde grafikli antrenman programları da var burada hocası Yok onları da kullanabilirsiniz içinde yapabileceğim hiçbir şey yok Dolayısıyla yapıyorsun Tamam neler bekliyor geriye gitmeyi falan diyor ama diğerini de mesela saat 8'e basınca direk antrenmanlara gidersin bunda her şeye gidiyorsun bütün her şey aynı yıldızın altında esas

olarak karşımıza geliyor Görüyorsun Bunlar boşuna koymamış durumda ne ki buradaki Egzersizin adına göre hediyesini açıyor ya da kapalı kapalı yerdeydin kapalı tutuyor mu önemlisin 47 yeter yani açık olması lazım ve piknik yapıyor biliyorsunuz onun dışında Bana da antrenman tiplerinde metrikleri farklı Dolayısıyla güzel kandil etmişler kartı kürekte farklı başkasıyla kadar ile görebilirsiniz bunları da çalıştırırım daire yok sen bunu demedim İnsan olunca açılması gerekiyor işte bunun gibi ama yaptığın harekete göre özel Ermeniler çıkmaya