pek meslek dalı Olabilir çünkü milletvekili de para

Admin

Administrator
Staff member
kazanıyor ardından sonuçlandı en iyi doktor para kazanıyor ama karşında yaşadığı Şehitler şeyler verilir Yayıncılık gerçekten çok güzel bir şey ve hakikaten Hani şimdi de böyle bir sevdamız Varsa bunun peşinde koşuyor ama ne beklentilerle değil kendimiz istediğimiz için kendisi keyif aldın mı çekiliyorsun belki oturun Hakikaten ben uzatıyorum şu anda biliyor musun harbi doyamadım şey yapalım yani bu ne ya da 6 ay sonra nerede olduğumuz adayı tekrar oturup konuşalım Ali ben çok keyif alıyorum seninle Eyvallah atıyorsun

sessizde eminim aynı saz almışsınız Özen Hazalım gerçekten de bir de takip ettiğin insan İbo diyor şimdi öğreniyorum her zaman telefonda konuş sakın bulamıyoruz yani tamam iletişim halinde kalabiliyorum zaten hızlı ama tam olarak Hani madem uzak mı buraya kadar izleyenler için Tamam bilezik satıyor ya da şöyle bir gerilim oluyor bazen falan arasında Gerilim var falan filan gerçekten yerinin yaşadığın işi oluyor Yoksa gerçekten arkadaşlara sor samimi esenboğan simitler şey mi anlaşılıyor şöyle gerçekten gerilim yaşandı

olabilir ama bunlar zaten bire bir Çünkü güvencelere sözün Sözün Özü senetlerde çocuğu Ama şöyle bir şey de var mesela rol rol rol yapan da vardır orasını ben bilemem ama bazen eleştirdiğini olur başka eğlenceler onlar da beni eleştiriyor izleyiciler de şöyle bir şey var ya ben ben Mesut abi çok seviyorum ve sonra Mesut abi bir şey de yok olmaz Sen deyip Hani o devreye giren arkadaşlar konuşulan isimlerden çok bunlar böyle ATV canlı yayını sevgiden kaynaklıdır yok ise isyandı vardı ama ben daha pozitif atıyorum o konuya Sen genelde

olay için yayıncılığın ya da işte 2 kişi arasından çıkıp taraftar kaldırma holigan kavgası da dönüşte ilk ileri süren var Hadi ona da biraz şey yapmış ya Hem yayıncılar olarak Biz alıştık hem de insanlar şeyi çözebiliyor yani mesaj şuna bir şey yazmış anlatıcısı art niyet var diyor Bırak o zaman bir gerçek var arkadaşlar şimdi oradan hani ne kadar aldı ekranlardan bizleri görüyorsun da bu işte arka planında etkinlikler oluyor toplantı olur biz çok yüz yüze geliyoruz Hani yüz yüze geldiğinde insandan değişik içeri Mesut olsa okuyorsun

konuşuruz anlaşırız istiyor yani Tamam dediğin gibi bir dalgınlık olabilir o dargınlık bir sonraki etkinliğine kadar sürüyor Biz de genelde karşı karşıya geliyor son anlaşılıyor ne gerek var burada bu adam şirketinizin geçmişinde anlarlar ya yine edelim boş ver onlar öyle öyle yani benim de mesaj geçmişte son yargılı bakıp tanıştığım zaman bayram günü gibi adammış Deniz Toprak olmuştur gerçekten öyle sizde Aman aklınızda olsun arkadaşların yazılışı Dini şeyler de çok kalmayın yüz yüze geldiğinizde görünmüyor başka oluyor şu an herkes gergin evlerde çok fazla kaldık o yüzden o gerginliği yumuşatılır Sakin olalım sohbetlerinde keyif aldığım insanlardan sohbet etmeye devam