modelleri bakıyorlar aslında Çok da doğru bir tercih

Admin

Administrator
Staff member
yapıyorlar liste üzerinden ama işte Maalesef her aldığımız hesaplı ya da olsa Sevil dizüstü bilgisayar gecikme değerler olarak bu tür işlerle uğraşmayı müsait değil kullanıcılar O noktada hayal kırıklığı yaşadım söyle pek çok İnsanlar daha sonra şikayetçi oluyorlar ya bunun için aldım ama yapamadı diye maalesef yöneticilerin özteknik değer sayfalarını görülebilen ve özellikleri test edilip temizlenmesi gerekiyor Bu dünyasında bu işten çıkmış olması Gerçekten tek geçen akıllı çalışmaya müsait olduğunu gösteriyor yani içerisindeki iyi 54

çekerek'te 8750h gibi emin kahvede içeceğim 6 çekirdekli 12 TL falan değil ama grafik işlemci var 620 model olmasına kısaca belli baktığımızda görüyoruz Evet benimle olduğu zaman değiştirmeyi unutabilirsiniz demek ters abisi şekilde aldığınızı Emine kullanacaksın Ben genelde iş kullanımını peşinde oyun kullanımında ya da uzun vardı 16GB tavsiye ediyorum Deli zaten bizim genel olarak yaklaşımı da daha çok ve mi olması yönünde Çünkü 8 cm krom bitirebiliyor an trafikte iş kullanımında ofis kullanımda çoğu kullanılıyor halen 8GB yeni çıktık

ya 8 GB Sinan memuru şu an günümüzde kullanabiliyorlar Bu yüzden 8GB iş bilgisayarı kullanabilir misiniz resim olarak Evet kullanabilirsiniz ama ileriye dönük olmasını istiyorsan 16'ya bak Kesinlikle daha iyi olur Bir de NF 773 kullanılmış nh4s var burada Teknik olarak bazı Ultrabook Arda taşınabilir cihazlarda hala nerede diye diğer üç kullanıldığını görüyoruz ne sen Apple MacBook serilerin 2017'de ne baştan o zaman hem işlemciler daha önceki nesil hem de bıraktığın zaman evdeydi ya 4 yıl LPG taşıma verimi düşük güç tüketimi

var kaldı bileşenler dediğiniz gibi orada güç tüketimi uyum açısından bu şekilde terliğe demiş gelecek nesillerden geçtiğimizde 256gb Micro model evdeki kullanılmamış söylüyoruz performans değerleri neden İhsaniye okuma ve 497 megabayt saniye yazma değerleri ulaştık sata bağlı olarak baktığımızda performansı gayet güzel cihazın içerisinde mekanik disk olmadığı için yavaşlama oluyor hem de Efesi açısından baktığımızda hem diğer bileşenler açısından baktığımızda sisteminin sırası pek kullanıl tek Dışarıda çok güzel