istiyorum Neyi nasıl kullanacak kulaklık ve

Admin

Administrator
Staff member
mikrofon aynı Ev Almış orta indir gelmişte Onun yanında bir tane ikili sigorta görüyorum Onun yanında da iki tane bildirim ışığı var zaten bu ön kısımda 3 Kasım herhangi bir Bildirim yok burada bu akşam iyileştiriyor yan tarafta burada ne görüyoruz bir tane düşük sembolü var Bir tane de batarya sembolü var sembolü neyi ifade ediyor Bir de bizden açık olup olmadığını gösteriyor yani açık bir şey olmaz burada yer alıyor açma Turşuda fiziksel olarak ayrı gerek olmamış klavyenin Ensar üstüne bu şekilde koymuşlar kullanımı rahat mı Sen rahat

mı oldum burada bir de yapabildiğimiz özellik değişiklik var bunu istersek uyanmam o zaman ya da farklı bir işlevi haftaya biliyoruz Yani illa kapatma tuşunu kapatma olarak yollamak zorunda değil Bursa'da devam edecek olursak sen cep telefon gazişehir ihtiyacımız olduğunda bunu kapalı şekilde çantamıza koyabiliriz kabloyu telefonunu da bağlayıp yolda yürürken Şarj edebilir geri git git olduğunu görüyoruz Funda yanından yeni eşya alıyor Porto'nun tam boy olması önemli neden gezeceksiniz sonumu yapacaksınız 1.4 açmanıza

gerek kalmaması daha kullanışlı hale getiriyor anlatsana Keskin cihazlarımız taşınabilir disk kullanıyor ama bir tane Türkçe olması kesinlikle önemli ve güzel ve bunun arkasında girişteki Şok'ta gençken değil mi yeni kime var Bu da yine önemlidir Güzel o zaman burada Tabii ki siz de şarj sordun olduğunu görüyoruz yanındaki güç adaptörünü ağırlığını boyutunda çok merak ediyormuş en güzel yanına bir tanesi zaten adaptörü adaptör Dayın uzanmış gram ağırlığında Yani inanmazsa bir sonuçları da gerçekten çok küçük 55 milimetre

boyutlarında Bu da neredeyse cep telefonu adaptörleri yaklaşıyor 10 adaptör yapsınlar tam olsun Ne diyor burada yapılabilecek diğer şeyde Türkçe üzerinden şarj olabilir bu sayede çantamıza cep telefonu ve bilgisayar için ayrı şarj cihazları da istek dışarıya işi çözebilir Ben 18 kullanıcılara böyle bir cep telefonu şarja yazımı posta olarak sunarım hem de tek onu çağırıyorsun hem telefonlara çağırıyorsun Ya da buradaki portal Clans o şekilde yani geliştirilebilecek düğünü var ama çok güzel çok zor bir iş yapıyorlar insanlar sürüsü