Güncellenmiş hali ne güncellenmiş isterseniz

Admin

Administrator
Staff member
Şuradaki kayışının malzemesini değiştirmişler çocuk 14/8 bu daha sağlıklı daha sağlanmış bir de beni seslerdir zaman anlarız diğeri de şu andaki gördüğünüz çerçeve paslanmaz çelik Dolayısıyla bulunca geleceğim oradan geliyor Biraz daha aksesuar olarak tuvalet geri kalan her şey aynı gözüküyor göremedik yan yana kıyasladığımızda Dolayısıyla Aslında görünsün renk demiş Bu Ali saatin bir tane versiyonlar bizdeki siyah versiyonu Ben seni özlemiştim Bir öncekinde borç iste Çünkü şöyle bir sorun yaşadım şu an önce gelen

örneklerden bir tanesi Yani resmen kadınlar için olanı gelmişti onun iade etmiştik Dolayısıyla Bu sefer de sen bilirsin dedim ki Aman erkek modeli gelsin çıkıyor Çünkü oradaki bu Bunda bir sorun yaşamadım iyiydi siyah modeli otobüslerin arkadaş Duran siyah gidebiliyorsun yani modeli var ben olsam bunu tercih ederdim Dolayısıyla yollamalı boş bence şöyle verecek bir sayfalık hakkında saat mi yoksa bütün mesele bu Bence ikisi de aynı özelliklerde kalacağı ile o yüzden yine fark var Birisi bana da yakın zamanda yaptıysan artık sadece

yaptın bu modeli kalsın bence tavsiye tam olarak kanka olarak bu O yüzden bunu geçirdim bu kullanıyorum zaten görüyorsun şekillerde de bunu kullandıktan sonra de buna geçince hakları daha iyi anlıyorsun Ne söyleyeyim öncelikle bu kadar kendini döneminde geldiği için bana ben onlar kapalı uğrayamadım içerde kullanmayacağım zaten yazıları da aynı kullanıyor o yüzden bıraktığın yerden devam etmiş olurum istediğin saçları daha çok bunun tamamen şuşoğlu ile alakalı bir Yani saat formuyla göre bir ayrı bir de kafa karıştı

şimdi manzara var o da bundan sonra daha olur Bundan daha özelleştir olmuş Yeni görüyorsun Bu da halledeceğiz ekranın çok iyi ekran geçtiğini Hatta Gözde unutamadığımız Artık bilmiyorum diziyi çikolatam biraz daha hiç çektiğin gibi geldi bana gönder ve ettiğim şu geçitlerdeki yavaş aynen duruyor onlar Çünkü aynı sistemi Ay'ın donanımı olacak değişik olan savaş esnasında Usta biraz da dedim Tekin'den ekrandan biraz daha olduğundan yavaş göster diye düşünüyorum ben pozitif ağırlık hangi akıllı saati de gördüğünüz daha