ettiğini görebiliyoruz kauçuk ayaklar burada ailelerin

Admin

Administrator
Staff member
yağlanma falan yansıyor şekilde konmalı kendi istediğiniz bilgisayarda çalışırken zaten harflik taşıma haricinde ekran kalitesi aracında seste fenerinde her zaman her dakika Solaklı çıkartmak mümkün olmayabiliyor hızlı bir şekilde dinlerken sesini düşür şimdi ince kasa olunca ben çok müşürü ssd çok meşgul etmek istemiyorum genelde ama beklemenin gitmiş yani boştan çıkmayacak derece yüksek bir ses verebiliyor Bu da önemli güzel noktalardan bir tanesi arayanların haberi olsun Store verin etkisinde güzel yazdım kısmına da zaten detaylı

şekilde bakire Peki oturdum çalışıyoruz yazarken klavye ses rahatmış kullanışı maşa nasıl Bunları bile yani ihtiyacını memnun edici olduğunu söyleyebilirim aynı zamanda açar açmaz turşunun kenarında beyaz ve aydınlatma var bu aralıklardan bunları görebiliyorum Tabii ki burada ağırlığımızı aydınlatma beklemiyorum Hatta istemiyorum ama bu aydınlatmayı açıp kapatabiliyor muyuz yapamıyoruz parlaklık üzerindeki metinler net ve rahat bir şekilde okunabiliyor bu önemli noktalardan bir tanesi dediğin gibi bakma ihtiyacı Aralık güzel

numerik tuş takımı yok Ancak buradaki yön tuşları biraz işte de geçtiğimizde yüzleşmeyi metre genişlikte ve 65 metre derinlikte olduğunu görüyoruz gayet güzel haftaya oranı yerinde duruyor ufak bir taş beni yok yani genişleyebilir tavuk dedi okuyucumuz var ki bu önemli özelliklerden bir tanesi patlamış izi okuyucu ile Windows giriş yapabiliyorsunuz aynı zamanda yakında kromozom parmak gezi desteği gelecek cep telefonlarına parmaklarında hayalini kullanırız ama dizüstü bilgisayarlarda olmaz sana karşı çok yaygın Kullanmıyoruz bir

isteğin artması burada Şüphesiz önemli olacak benim yine dikkatimi çeken bir nokta Recep burada kaç metre Klavyenin kullanım genel olarak rahat parmak izinin konumu güzel yani Hayko'nun tasarım ama basma gitti yazarız burada yukarıda soluk yapmak için biraz daha sert basmam gerekiyor Yani Kullanıma hocanın ama bakmayacağız homojen değil o kısmın üzerine çalışabiliriz genişletecek yoksa adam göster bulamıyoruz ay güzel çalış çalış ben harici bir fare bağlamak isteyeceğim arayabilir kalmak isteyeceğim internete bağlamak