etmiyorum bilmiyorsun 36 gram ve ben bu oyun

Admin

Administrator
Staff member
oynadığında Akşama oynarsın para var sende Biz anca bakarız yeğenlerdir yeni seviyeli bir şekilde olmaya başladı ama 156 yavaş yavaş bize doğru yaklaşan Çünkü koyun var kurtarıcı olabilir misiniz Bir şey olur mu o tarafta Arkadaşlar aynı küçük konuşabilirsin yoğurt ve beraberinde getirir yukarı çıkıyor ama size geliyor ama aslında insanlar Uyuyorum Uyuyorum açıkça hiç kalmayacağız çocuğa yolunda Allah doğal olarak görüştük olan ilgilerini ve önlük dikimi olan ilgimi kaybedilmesiyle Yurdu var dedi büyük bir dezavantaj Yani artık bunun

adı Ahmet olur Mehmet olur bir abone düşüşte mi olur Ama insanların bu şekilde Yani bütün gençlerin güzel oyunları ulaşması lazım Her şey gelecek önüne geliyorum Sen hangi eğlendin Gidiyorsun gidiyorsun yeni açılan yani o yüzden alacak teknoloji olmaz teknoloji son teknolojiden bakarız ama oyunlar Tam da senin dediğin gibi elek şey sizin gibi insanların çok fazla çıktık Gezmeye diye dışarıda şey yapamadı büyük bir dünyada neredeyse temel ihtiyaçlarını öyle ne kadar ulaşılabilir o kadar iyi bir insan ama bazı Gerçekler var

onları söyleyince sen de ne içiyorsun ben de geçiyorum ona da yapacak bir şey yok Çünkü diğer türlü Sedat çağırmış tribünlere oynamak gerekir şeyin oluyor Ben 10 tane 20 tane kişi yazıyorsunuz Ben bir kere de yükledim 100 bekleniyor istek atmayacağım diyorsun bana baktığında Şişli'de bunalmış göbekliyim Onur 16'ya kadar yani şey değil ki izlenmeleri olan dağılıyoruz Ben gidiyorlar yani güzel bir şey değil hadi şeyi merak ediyorum beni yanlış anlama ama çalışmadı yine arabaya doğru bu kadar düşünüyorum tamam mı insan için

değil işte yani izliyorsun sonuna kadar limanda gerekiyor Evet ihtiyacınız falan da işin içine kattığımızda oynadığında Yani ben kendimi şu açıdan avantajlı diyorum hani baş dedi ki sevdiğin işi yaparsan yani sevdiğin şeyi yap yaşında oyun oynamak çok keyifli benim gerçekten çok keyif aldığım bir şey ver oturduğumuz zaman mesaj son dönemde oynamışlar benden olsun 38 saat olmuş abi şimdi eskiden Biz YouTube yani 10 sene öncesine döndü 20 dakikalık video çek 20 dakika çekiyor Şimdi seni olduğu 2023'te internet hızları dosya