dedi bir marka olarak orada kalmaya devam

Admin

Administrator
Staff member
et ben çok mu zor komünitenin böyle bir istekte olduğunu biliyoruz kardeşlerimizin amacım mümkün olan en iyi fiyatlar daha erişilebilir şekilde anlatıyor kullanmak Ama o benim halledeceğiz 767 120 TL son olan bir telefon bence herkes kendi köşesinde karanlıkta değişme kendinin beklentisine göre istediğin modeli tercih etmekte Özgür ama 2013'teki derece inançtan bugün yapmış olduğun Lost modelindeki motivasyon tam olarak bunlara dikkat edilmesi gerektiğini düşünüyor benim için gerçekten heyecan verici çok önemlidir marka hangi grubun

diğer markaların da olduğu gibi köyde anlatabilirim Tamam ile yaptığım gibi bir yaptığın yulaf yulaf tarafını da peynir isminin Efsanesi otomasyon yufkadan mesul değiliz yani sirkeli çok fazla yazılı çevirmez videolarını yapmaya başlamış pek çok video oluşturmuştur Hasan gittiğim için fuarlarda yeni bir modeline gördüğüm zaman size çekmiş o bu ekranlarda paylaşmıştı masraftan olarak 2020 Ocak ayında düzenlenen telefonu görmüş kullanmış ve videosunu çekerek sizlerle paylaşmıştım Dolayısıyla istediğin gibi çok önemli ve çok

başarılı bir marka Umarım bu yeniden Mahmut vereceğim model Stejin gözden geçirildi akıllı telefon Dünyası uygun yeni stratejiler oluşturulduğu sonuçlarda olur Çünkü ortada şöyle bir tabloda var uluslararası araştırma şirketleri diyor şimdi önümüzdeki yıllarda akıllı telefon dünyasında en hızlı büyüyecektir seçmelisi 400 doların altındaki tekmakser olacak dolayı video değişimden daha fazla pay elde edebilmek adına en yüksek silahlarımız markalarını o seçmelere getirmek isteyebilir ama dediğin gibi bunlar yapılırken markaları mutlaka

öpücük yerleri korunmalı değil düşünüp yükseltebilecek yönde desteklemiyoruz Şu aşamada bizim yeşil akıllı gerçekleşebilecek en önemli hamle resmen Türkiye'ye gelmesi One Plus ülkenin resmi olarak faaliyetlerine başlaması durumunun Türkiye'deki organizasyona bakıldığı zaman ortaya şöyle bir tablo çıkıyor Kendi çalışanlarını azarlaması telefonla görüşüyoruz ve kuvvetle muhtemel geldiği zaman yine bu iki tarafından temsil edeceğiz yumurtalardan sonra şunu söyleyebilirim ki benim için asıl önemli olan konulan salatanın resmi olarak Türkiye'ye gelmesi için daha faydalı sonuçları büyük bir heyecanla bekliyorum geldiği zaman zaten bol bol konuşuruz ama boyuyorum merkezinde Sen Türkiye'ye gelmesi değil bu videonun merkezinde