boyut a1os videosu Kürtçe halay o 6 saatin

Admin

Administrator
Staff member
sonunda şöyle bir şey oluyor canlı yayın insanlar dilekçeyi izlemiş oluyorlar doğal unutamaz canlı yayına gelemeyenler ya da işte maçta olmayan YouTube'dan izleyen arkadaşlar da sabırsızlanıyor Çünkü YouTube'un bir algoritması var Günde 5 tane bölümü vardır Volkan'a ıslama köfte döner dolaşır ben bunları istiyorum arkadaşlar fandır burada kiremit var Eğer dayanamıyor sanız yüksek kalite öbür türlü Beyblade ikişer video geliyor 4 yıldır güzel insanlar alışkanlıklar şey oluyor Video yayına giriyor 27.000 izlenmesi var Çünkü insanlar

tandıristan onu izlemişler oturtmak zaman aldı ama çok değiştin Bana da çok zaman kafam duruyor Çünkü şeyi biliyorum artık Yani insanlar benim üzerime alışmış benden gittikten sonra o videolar YouTube'a yükleniyor ya oradayız diyecekler bu şeyi yapıyor Hani bunu artık güçlüler siz ne dersiniz Ben kendimi Öyle görünüyor çalışıyor çünkü izleyiciler dedi karşılık duruyor onlar da beni böyle ödüller duruyormuş İnşallah ya Bu normal bir süreç değil yani ben takip ediyorum şeyi Tamam kafam Ne ara yaptın işlerini genel olarak

baktığımda süslüsanat yaşantı ve devam ediyorsun değil mi Örnek olduğunda gidiyorsun yurt dışı etkinlik olduğuna gidiyor sefer şey diyor Bazen işi için görüyoruz Arkadaşlar merak etmeyin videolar Merak etmeyin videolar kanalımızda onların dışına gidiyor diye Hatta orada kalacak görmüyorum ben şimdi Can Sungur ne kadar herkesin kası çalışırken plan fotoğraf attım senden bir tane görmedim Abi ben kasları yapınca söyle benim şu anda zaten mekanlarda spor salonları falan da önceden Gidiyordum ama şu andaki en büyük

Asistan Bizim ufaklık köpeğin gece kalmadı oğlum dedim bayağı bir şey yani yatıyorum yanında kalırım yanında onunla koşturuyorum sürekli sokaklarda koşturmak şu anda cinsten Bir de olabildiğince uyku düzeni kurmaya çalışıyorsun yayıncılık'ta müşterek olan Oyna oyna bir kalkıyorsun saat öğlen 1'de 2'de zombi virüs yok Ben zaten o o da açmıyorsun güneş var söyle Abim bitmek üzere nerede diyor çok moralim bozuluyor diğer arkadaşların nasıl yapıyor anladım Çünkü arıyorum çocukları bir şey oluyor met Yiğit daha uyanmamış