bilgisayarlardaki kocaman aktörlerden koysalar

Admin

Administrator
Staff member
esprisi alsın yine pek fazla kalmaz Peki ne diyor ki tasarıma ve kullanışlı ama bunlar gayet güzel artıları eksileri değerden dedik teknik özellikleri nasıl çocuğun nasıl performans sanatı kimler ne için kullanılır çekilir Azerice sözlük çalışması mümkün kılıyor en yüksek oluşturunuz bu ortam görüntüsü Bu arada Zaten normalde çekeyim yaptığınız yerde de çok böyle aşırı sessiz bir ortam yok Siz devamlı bir şeyler yaptığınız için şu ilgisayarı açtığınız zaman açıldığını genellikle çok fark etmiyorsunuz Çünkü duyulabilir Nisan sesi başlangıçta

yok kullandıktan sonra da fanın sesi çok yükselmiyor bu özellik ev sessiz ve gece çalışmak verimli çalışmak isteyen kullanıcılar için çok önemli özelliklerden bir tanesi 8250u işlemci kullanılır görüyorum Lakin bu iş kandil8 olmasına rağmen şey bile ilk refresh mimarisine ait sahip değil İntel 8. nesil deki özellikle euyada giriş seviyesindeki mallarını yeni mimari de yapıyor bu noktada kullanıcının bilmesi gereken şey şu Önemli olan bu işi anca Enerji verimliliği Bu yüzden kullanıyorsun yeni nesil enerji verimliliğine sahip bir şekilde kullanılmasına

imkan sağlamış ama kafede 2 yapsaydı internet onları daha da iyi olurdu bakalım gelecek nesillerden nasıl olacak yine ona göre Termal değerlerde gerektirmez modellerinde de oluyor Bunu da ilkesine olarak görürüz çekiç 1.64 ses seçimde hangi burç var yani söz konusu değildir yani bir not Tabii çalışmasını beklersin istersen Ama bahsettiğimiz dizüstü bilgisayar laptop çok çok hafif ve çok çok sessiz olduğu için İnsan ister istemez bir denetleme bunu kontrol etme ihtiyacı hissediyor bu soğutma gerçekten soğuk diye evet soğutuyor Peki tohum

frekanslara çıkması Nasıl yani ben kullanırken işimi yaparken bana tepki verebiliyor mu cihaz seçtiysen nasıldır şansları çıkabiliyor 850 içinde ek bir yazılım kullandık gecikme bu seviyesine sahip dizüstü bilgisayarlarda hantallık görebilirsiniz Fakat bu cihazı hepsini gözlemledik birilerine bastığımız zaman Cihat yeterli tepkisellik sunabiliyor istasyon olarak tasarlanmış bir yazı onu baştan söyleyelim Ancak şu an müzikle uğraşan Bana paket taşınabilir güzel bir dizüstü bilgisayar lazım denediğinde kullanıcılar hesapları 325