başlıyor sizde Eğer istiyorsanız seni Özellikle

Admin

Administrator
Staff member
özel antrenman yapıyorsan onu yapacaksın buradan sitelerinden arayayım yolu seçin 2 parça dış mekan zemin bir arada yapıyorum derseniz o geçişler yok yani duruyorsunuz bir sonraki yalan haline başlıyorsun kıymalı mı yedin derdin diğerine basıyorsun bu engeli Bu da direkt olarak sizin o anki halini düşüyor her zaman olduğu gibi en önemli O da antrenman sırasında Zaten sürekli ötüyor dışında da çünkü uykum zamanlarınızda da oradan masaüstü Asus stres kontrolü yapıyor sesli yok bunlar zaten daha önce anlattığım şeyler o konuda

hiçbir şey yok ekran değişti Artık yüzmeye göre ölçüm yapıyor arayınız ona göre dövüşüyor ve bunları kullanabiliyorsunuz tuş beyinli şekilde gereğinden fazla olduğunu söyleyebilir şükret ölçülmüş söylemiştim anlamlı olması için uygulamasıyla kullanır sağlık uygulamasında var ve yedekleniyor dolayısıyla zeytin telefon değiştirdiğim zaman hepsi telefona geliyor Özlem kaybetmezsin buradan Yine gösteriyor göstermiyorsun uyuşuyor değerlendir anlatıyor ama Onun yanında böyle bir alet edevatlar hava durumu biliyor yani

kullanmaya devam edebilirsiniz zamanlayıcı cesetler yapmışlar onlarla birlikte istemez bulunabilirsiniz ona basarsanız Grup değişen bir şey yok zaten çok Sadece burada olmayan bir şey göreceksin niye yaptırabilirim bağlayamıyorum biliyorsun doğrudan kullanabiliyorsunuz yani telefonumda bağlamadan kulaklarınızı bundan dinleye biliyorsun sözün üstünde kendi çocuğunu da var bunda olarak kendi atması yüzünden çalabilir Bunda bu kartı kullanırken niçin telefonunuzu Yanında sıcak mesajlar nasıl kıyamadım Çünkü artık yok aynısı değil

sadece şunu söyleyebilirim biraz da hani o için ağzına gel buraya Bir artısı var Hem bunda Öyle bir şey olmuyor ve bunun ayete göre bir kişi tane daha bir duşta yaparsanız rahatsız olmuyorsun burada oynamadan sürekli Sizin adınızı kontrol ediyor Bir de sana bir şey söylemek lazım bununla yatıp da uyuyorsanız çıkarmadan Hadi iki saat yerine Bu biraz daha konforlu olacak zaten finalde hem de sana karşılık saatin kaç dinlemek istiyorum ben bunu yoksa bant bekleyemez misiniz hele Buna göre karar vereceksiniz özellikle arka