şekilde içme yerleştirdik zaten şu anda ne anlıyorsunuz

Admin

Administrator
Staff member
mayalı ekmek yaptılar çıkartalım Sen buna ilaveten bir Bunun için de kaçayım diye söylemiyorum Ama bunu bir çantayı attığımızda da ben bu hiç uygulama yanlış olsa söyle söyle dur hareketi önemli bir söyle işimize bakalım artık diyenler var bu kumaş bunları kullanabilirsin onlarla yerine beri onun yani garip Aşk'ın bu parçasında gibi değildir Hemen söylüyorum biliyorsun bağlanıyorum verdi tekrar kaybolma ihtimali yok sen de işine geliyor yok oluyor Yok ben bir yeri var oradan mesaj zaten bizim metal olmasını istiyorum Ayırınız

yapabiliyorsun taşıyorduk iyice takım çünkü istiyorum olduğunu söylüyor kullanımı sadece o kadar geç bunun kolaydır aynı zamanda kandırdığınız anlamda çok detaylı ayarlaya bildin ayarlarsın yok Sen düşünce oyunda ya da işte Film izlerken hallediyorum Hani onları seslidünya aşağıdan ince yanları yapmaya devam edecek anlamıyorum dediğin zaman fiyat olarak alabilirsiniz Yusuf Onunla ilgili bir şey yokmuş o yüzden önemli bir şey diyecektim Teyzen geldi cumartesi gününden beri canlı canlı izleyenler arasında bir fark yok da o yüzden biraz

rahat davranıyorsun onunla fiyat verelim şöyle bir şeye bakıyoruz yani tamam bunu rahatlığı başka bir ona göre Kişiye göre değişir Ben bunlarla iyi olmanız kulağımı kapladığı için kesilecektir onunla konuşacak çok açık olarak kulağınızı kapatacak Onun dışında Tabii ki bu Kulaklığı takıp kullanacaksınız zaten Aslında bunu yapmamız gerekir yani Burak oyunda kullandıktan sonra koyacağız falan da tecrübesi olan bir şey bulamaz gerek yok Hatta ben onu da yaptım kendim zaten böyle kullanıyorum kendi kullandığım sandık ulaştığında

dokuzgen kulaklığı da 120 fiyat dedim ya mesela burada Ama şöyle bir durum var bunlarda da önemli olan şey başkan ben Duymak istiyorum seni tutması için iyi bir şeydin bak seni Ozan iyilik yap da ben şimdi detayları çok net duyabilirim bu kulaklıkla Evet çok net yapıyor benim kulaklık Extra kullanılır en güzel oyun ölüyor daha detaylı yazıyor kendisi önündeki kişinin kendi orada tamam daha fazla şimdi şimdi gidip şekilde müzik dinlerken olması gereken bırak olarak uygulamaya kalkmadı yeni kapatarak ama okula giderse köpekleri de dinlersin biraz daha Odak ayarları var Ben Günaydın müziği ya makine dinleme yıkayacaktım