Yeni Call of Duty: Ghosts oyunu hakkında ne düşünüyorsunuz?

Linux

kayitliuye1
5 Ağu 2013
113
0
31
Discord
call-of-duty---ghosts.jpg
Dün Activision yeni Call of Duty oyunu Ghosts'u hem mevcut hem de yeni nesil için resmi olarak duyurdu.

Her sene temcit pilavı gibi neredeyse aynı içeriğin önümüze koyulduğu oyun serisinde yeni nesille birlikte tamamen değişikliğe gidileceği bildirildi. Buna göre Call of Duty: Ghosts yepyeni bir hikaye, özgün karakterler "ve tamamen yeni bir Call of Duty dünyasına" sahip olacak.

Firma bu atılımı " markaya tamamen yeni bir ivme kazandırmak" adıyla tanımlıyor.

“Herkes bizden güvenli bölge olan Modern Warfare 4 sularında gezinmemizi istiyor. Fakat bu şöhretin arkasına sığınma niyetinde değiliz" diyor Infinity Ward'un geliştirici ekip başkanı ve ekliyor; "Yeni bir Call of Duty sayfası açmak için konsol geçişlerini mükemmel bir fırsat olarak kabul ettik. Bu yüzden yeni bir alternatif marka, yeni bir motor ve oyuncuları heyecanlandıracak bir dolu yeni fikir geliştiriyoruz."

Oyunun ilk videosu oyuna dair herhangi bir görüntü içermiyor. İlk görüntüleri yeni Xbox'ın duyurulacağı tarihte, 21 Mayıs'ta izleyeceğiz. Yapımcı bunun sebebini ise Call of Duty topluluğunun en yoğun olduğu konsolun Xbox olmasına bağlıyor.

5 Kasım'da piyasayı vurmaya hazırlanan yeni Call of Duty oyunu bakalım bu kez FPS türüne farklı bir şeyler katmayı deneyecek mi.
 

Kimler bu içeriği görüntülüyor

Üst