YENİ ARAÇ: YARIŞ MODUNDA ARCADE MODUNDA OYNANABİLİR!

SaidBera0605

Moderatör
Katılım
21 Mar 2020
Mesajlar
102
Puanları
18
Hıza mı ihtiyacınız var? Sezon 5 virajın hemen yanında ve yeni Outland haritası ve yeni silahlarla birlikte 2 yeni araç da H1Z1 ve Z1BR'ye geliyor!

Bu hafta, yarın PS4 oyun güncellemesi ile düşerek adrenalin dolu bir Arcade Mode'da yeni sürüşlerin ilkinin direksiyonuna geçiyoruz. Güncelleme gelecek hafta Z1BR (PC) oyuncularına da gelecek.

YENİ ARAÇ: RACER
H1Z1'in garajına, süper şarjlı Racer lüks spor otomobile en yeni ilavesiyle metale pedal koyun !


Şık, seksi ve güçlü Racer, zarafeti damlatıyor ve zahmetsizce hızlanıyor, ancak yolun görüşünü kaybetmeyin: hızda kazandığı şey, dayanıklılıktan (ve yıkılabilirlikten!) Vazgeçiyor. Yarışçı, önümüzdeki sezon da kalıcı araç listesine katılmadan önce bu hafta Arcade Mode'da ilk çıkışını yapacak.

YENİ ARCADE MODU: YAĞMUR YARIŞÇILARI
Yarın, 11 Temmuz Perşembe günü başlayacak olan yeni Arcade Mode'da Racer'ı test sürüşüne çıkar !

Raining Racers , her biri bulunduğunuz yere bir Racer airdrop'unda çağırabilen iki Racer Signal Grenades ile maça düşen bir solo modudur. Bu modda toplayabileceğiniz tüm ekstra hıza ihtiyacınız olacak: toksik gaz ekstra ölüm için ayarlandı ve gaz halkaları arasındaki zaman önemli ölçüde kesildi. Tehlikeye ek olarak, her hava alanında RPG-7 ve ek Racer Sinyal El Bombası bulunan, araba öldüren lootable Deagles ve Patlayıcı Arbalet cephanesidir. Racers gökyüzünden yağmur yağmaya başladığında, dördüncü gaz halkasına geçmek için her son hıza ihtiyacınız olacak!

Efsanevi animasyonlu En Hızlı Yarışçı Kaskını kazanmak için etkinlik süresi boyunca donatılmış HERHANGİ bir kask ile bir maç kazanın !

Yeni Racer Crate'te 10'a kadar tatlı stille yeni yolculuğunuzu kandırın ! Bu dupe olmayan sandık ayrıca, her satın alımda , ikramiyeyi vurmak ve Legendary Midnight Racer da dahil olmak üzere 10 derinin kilidini açmak için nadir bir şans sunuyor !

Racer Crate ile birlikte 3 yeni Racer kıyafet paketi ve efsanevi Police Racer kaplaması da etkinlik boyunca Market'ten satın alınabilecek.

Bu haftanın güncellemesi, geleceğe dair küçük bir lezzet sunuyor: yeni araçlar, yeni silahlar ve yeni Outland haritası, önümüzdeki Sezonda karşınıza çıkan yeni içeriğin bir bereket manşetinde!
 
Üst