Banner alanı
Banner alanı

Script Yazdırırken Bunlara Dikkat Edin !

Katılım
23 Tem 2013
Mesajlar
559
Puanları
18
Web sitesi
www.oynfrm.com
Ticaret Puanı
0   0   0
1. Sadece güvendiğiniz kişilere script yazdırın. Script yazan kişinin, işe başlamadan önce sizden ücret talep etmesi normaldir, bu yüzden tanımadığınız/güvenmediğiniz kişilerle iş yapmayın.

2. Script yazdırdığınız kişiye, istediğiniz scriptin bütün detaylarını işe başlamadan önce mutlaka anlatın. Fiyatınızı ona göre alın.

3. Script yazan kişi scripti sizin en başta anlattığınız gibi yazdıysa, sonradan birşey istediğinizde ek ücret talep etmesi normaldir, çünkü hepsi emek harcanarak yapılmaktadır.

4. Bir script için fiyat aldığınızda "Gider şu fiyata şurdan hazırını alırım" gibi yorumlar çok saçma olacaktır. Script yazan kişi sizin isteğinize özel script yazar fakat hazırda satılan scriptler hem herkes tarafından satın alınabilmektedir, hem de o adamlara "scripte şu özelliği de koyun" diyemezsiniz.

5. Script yazılarak harcanan emeğe saygı olarak, coder, scripti ücret almadan teslim etmiyorsa, demo isteyin. Biryere kurar, bakarsınız script yazılmış, öder paranızı alırsınız.

Birinin size script yazıyor olması, yani birine ücret ödüyor olmanız, o kişiye sahip olduğunuz anlamına gelmiyor. Paranızı verirsiniz scriptinizi alırsınız. Anlaşmanın dışında birşeyler talep edip veya kişiyi meşgul edip de "ilgilenmiyor" demeniz yanlış olacaktır.
 
Üst Alt
Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!