Banner alanı
Banner alanı

Rayman Legends PC'ye de geliyor!

Linux

kayitliuye1
Katılım
5 Ağu 2013
Mesajlar
113
Puanları
16
Yaş
31
Ticaret Puanı
0   0   0
Ubisoft bugün daha önce Microsoft Xbox 360®, Sony PlayStation® 3 bilgisayar ve eğlence sistemi ve Sony PlayStation VITA için çıkacağı açıklanan Rayman Legends'ın PC'ye de geleceğini duyurdu.

UBISOFT'TAN RAYMAN LEGENDS PC'YE GELİYOR

Ubisoft bugün daha önce Microsoft Xbox 360®, Sony PlayStation® 3 bilgisayar ve eğlence sistemi ve Sony PlayStation VITA için çıkacağı açıklanan Rayman Legends'ın PC'ye de geleceğini duyurdu. Tüm versiyonlar 29 Ağustos 2013 tarihinde piyasada olacak.

Rayman Legends dünyanın dört bir yanındaki oyun medyasından etkileyici grafikleri ve yenilikçi oynanışıyla büyük övgüler almış ve 2013'ün en merakla beklenen platform oyunu olarak adlandırılmıştı. Oyun bir yandan Rayman Origins'in fantastik çekiciliğini korurken zekice tasarlanmış, eğlenceli yeni modlar, yeni karakterler, yeni ortamlar ve yeni müzikler de ekliyor. Ödüllü çizer, tasarımcı ve besteci ekibi de çok boyutlu oynanış öğeleri, geliştirilmiş ışıklandırma sistemi ve Rayman'in grafiklerini yeni bir seviyeye çıkaracak yeni çizimler için gelişmiş UbiArt motoruyla birlikte geri dönüyor.

Rayman Legends PC versiyonu Ubisoft Montpellier işbirliğiyle Ubisoft Chengdu tarafından geliştirilmektedir.
 
Üst Alt
Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!