Banner alanı
Banner alanı

PUBG Mobile indirme rekoru kırdı!

SaidBera0605

Moderatör
Katılım
21 Mar 2020
Mesajlar
102
Puanları
18

Corona virüsü sebebiyle insanlar evlerine kapandı. Birçok kişi evdeki vaktini oyun oynayarak geçiriyor. Bu durum dijital oyun platformlarına da yansıdı. Mesela Steam'de aktif oyuncuların sayısı arttı. Bununla birlikte mobil platformda da sayılar artmış görünüyor. Son gelen sayılara göre, PUBG Mobile indirme sayısı 600 milyonu aşmış durumda.
21 Mart itibariyle ikinci yıl dönümüne ulaşan PUBG Mobile indirme sayısı ile rekor kırdı. 600 milyon kişi tarafından indirilen oyun, mobil alanda pazarın lideri konumunda. Buna ek olarak, oyunun ortalama 50 milyon günlük aktif kullanıcısı mevcut. Yeni içerik güncellemeleri sayesinde sürekli olarak güncel tutulan oyun, bu sayede oyuncu kaybetmiyor.
Tencent ve PUBG Corporation, 600 milyon indirme ve 50 milyon günlük kullanıcı sayısına Çin kullanıcılarının dahil edilmediğini de söyledi. Çin üzerinde bulunan nüfus da göz önüne alınırsa, şirketin bu alanda büyük bir başarı yakaladığı ortada. Oyun ilk çıktığından bu yana toplamda 6 farklı mod eklendi. Şafak Vakti, En Karanlık Gece, Arena, Enfeksiyon, Yük ve Kış Festivali modları sayesinde kullanıcılara sürekli yenilikler sunuldu.
2020 yılında da yeni modlar ile birlikte başarısını devam ettirmek isteyen Tencent Games, kullanıcı sayısını artırmayı hedefliyor.
 

dvrzener

Yeni Üye
Katılım
22 Eki 2020
Mesajlar
3
Puanları
1
Pubc indirme rekoru kırması normaldir.Çünkü yapılmış en iyi savas oyunlarından biri. pubg uc ucuz satın aldıgım için oyunları daha iyi oynuyorum.
 
Üst
Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!