Point Blank artık TAM!

SaidBera0605

Moderatör
Katılım
21 Mar 2020
Mesajlar
102
Puanları
18
Ticaret Puanı
0   0   0
Point Blank artık TAM!

(T)ürkiye (A)zerbaycan (M)ENA=> Orta Doğu & Kuzey Afrika

Point Blank artık kocaman bir aile!
2010 yılında Türkiye'de sınırları içerisinde siz değerli oyuncularımızın beğenisine sunulan Point Blank, kısa zamanda Önce Kıbrıs ve ardından Azerbaycan'da servis edilmeye başlamıştı. 10 Haziran tarihinden itibaren hem oyuncu kitlemizi büyütüyor; hemde ismimizin sonuna TAM geliyor! Artık TAM'ız. Çok daha büyük bir aileyiz; Point Blank TAM'ız 10 Hazirandan itibaren Point Blank adını Point Blank TAM olarak değiştiriyoruz.

Neden Point Blank TAM?
Point Blank artık (T)ürkiye, (A)zerbaycan ve (M)ENA ülkelerindeki oyuncuların tümünü kapsıyor. (MENA ülkeleri: Birleşik Arap Emirlikleri, Katar, Kuveyt, Bahreyn, Suudi Arabistan, Umman, Fas, Tunus, Mısır, Cezayir, Sudan, Libya, Irak, Ürdün, Lübnan, Suriye, Yemen )
Ne değişecek?
Çok daha fazla oyuncu, çok daha fazla etkinlik, çok daha fazla turnuva ve e-spor etkinlikleri! Sadece oyun oynamakla kalmayacak, yepyeni arkadaşlıklar edineceksiniz. Bu arada oyunu ister Türkçe ister İngilizce olarak oynayabileceksiniz!
E hadi o zaman kutluyoruz!
Kuru kuru kutlama olmaz dedik. Point Blank'in büyümesi ve yeni "gamer"ların gelmesi şerefine:
> 8-14 Haziran Tarihleri arasında 5 gün oyuna gir, 3 günlük, Panda Maskesi veya Kırmızı Şeytan maskesi kazan
> 10-14 Haziran Arası %100 XP avantajı. Hafta boyunca, P90 Ext Cobra, 3Gün %5 Mega Hp, Fang Blade Cobra, 3 Gün %100 Hızlı canlanma, C. Pyhton Cobra, 3 Gün Aug A3 Cobra, 3 Gün Kurşun geçirmez yelek,Sıhhıye Çantası, 3 Gün Bomba çantası...
 
Üst