OYNFRM.COM | E-Ticaret Kuralları

Greatking

Site Sahibi
23 Tem 2013
562
6
Discord
Yenilenmiş ve bir konu üzerinde toplanmış yepyeni OYNFRM.COM E-Ticaret Kuralları ;

1-) OYNFRM.COM , bir Webmaster Forumu olmakla beraber Türkiye'nin geniş ticari hacmine sahip siteleri arasında da hatrı sayılır bir noktadadır , o açıdan kesinlikle cinsel ürün satışı tarafımızca yasaklanmıştır.

2-) OYNFRM.COM , bir Webmaster Forumu olmakla beraber sosyal sorumluluk yönünden de ilkeler edilmiş olmasından ötürü , forumumuzda kesinlikle ve kesinlikle Alkol , Sigara , Kaçak Sigara gibi materyallerin satılması tarafımızca yasaklanmıştır.

3-) OYNFRM.COM , ticari faaliyetlerin şeffaf ilerlemesinden yana olduğu için forumda gerçekleşen dolandırma ve uğraştırma çabalarından ders alarak kesinlikle forum içinde bir konu ile Borçlanma talepleri gerçekleştirmesini yasaklamıştır.

4-) OYNFRM.COM , çatısı altında ticari faaliyet sürdüren üyelerimizin sağlığı açısından başta kopya ürünlerden kaçınmalarını şiddetle öneriyoruz aynı zamanda ürünleri sahte olmasına karşın forumda orjinal havası veren üyeler ile kesinlikle mücadele edilip cezalanmaları sağlanacaktır.

5-) OYNFRM.COM , insan emeğine saygılı olduğundan ve bunu korumak için yönetimi aracılığı ile çalışmaktadır , kesinlikle bilinmelidir ki Telif içeren hiçbir ürün forumumuzda paylaşılamaz ( MP3 - Korsan CD - Plak vb. ) , paylaşan üyeler hakkında forum kurallarımız gereğince işlem yapılır.

Ek madde; "Gargamel" tarafından eklenmiştir.

6-) OYNFRM.COM , e-ticaret bölümünde açmış olduğunuz satış konusuna örnek; konu açtınız "1 çift nike ayakkabı 20
Tl.png
" başlığı açtıktan sonra satış yapıldı diyebilrsiniz fakat dolandırıcılığı önlemek ve tanıdıkların kendilerine itrader vermelerini önlemek adına satışını yaptığınız ürün hizmetin dekontunu tarafımıza istenildiğinde iletmek zorundasınız aksi helde bu davranışınız dolaylı yollardan kişilere yanlış beyan vermektir bu işlemi yapan kişiler (1 ay süre ile forumdan uzaklaştırılır.)

7-) OYNFRM.COM , e-ticaret bölümünde açmış olduğunuz herne olursa olsun "ürün / hizmet" kısaca satışını yaptığınız şeylerin, konuda fiyatını belirtmek zorundasınız.

Yine forum içerisinde e-ticaret bölümüne açmış olduğunuz konuda eğer bir ürün satışı yapıyorsanız muhakkak ürün resmi fiyatı ayrıntılı bilgi eklemelisiniz. Nasıl BİM'e gidip süt alacaksanız hemen son kullanma talimatına bakıp alıyorsanız, aklınızda soru işareti kalmıyorsa BİM'in elemanlarına ürünle alakalı p.m göndermiyorsanız sizde aynı şekilde satış konularında ürünü detaylı açıklamalı yapmak zorundasınız.

Fiyat, ayrıntılı bilgi, resim, vs. vb. için p.m isteyen kişiler moderatörlerin insiyatifine kalarak 1-7 gün arasında forumdan uzaklaştırılacaktır.

:cool: OYNFRM.COM , e-ticaret kuralları ve genel satış konularında içeriği ticari işlem gören konular içerisinde kesinlikle şu unsurlara yer verilmemektedir.

Örnekleme;
Ahmet konu açtı, "49,99
Tl.png
"' den başlayan muhteşem araç fanı.

Kullanımı yeri: araç içi
Fiyatı: 49,99
Tl.png

Kargo: PTT Kargo
Teslimat Süresi: 3 ila 5 iş günü
Ödeme Şekli: kapıda ödeme, Sanal Pazar, vs.

Eğer bir kullanıcı konu açtığı zaman bir başkası konuyu baltalamaya kalkarsa;

şurda sitede bukadar , burda bukadar, biraz daha ucuz olsun, çok pahalı, gibi satış konusunun yönünü değiştirebilecek mesajlar silinip kullanıcı 1 ila 7 gün süre ile forumdan uzaklaştırılır.

Son Düzenlenme tarihi : 27 - 07 - 2013
 

Kimler bu içeriği görüntülüyor

Üst