Nasıl Oynayacağım?

gozyasi

Yeni Üye
Katılım
28 Ağu 2014
Mesajlar
91
Puanları
0
Yaş
28
Ticaret Puanı
0   0   0
Kayıt

Oyuna başlamak için Allods Online'da aktif bir hesabınızın olması gereklidir. Bunun için yan taraftaki kutudan kaydınızı yapın. Burada seçtiğiniz kullanıcı bilgileri forum için de geçerlidir. Hesabınız size 8 ayrı karakter yaratma imkanı verir. Kayıt işlemini başarıyla tamamladıktan sonra bir sonraki basamağa geçebilirsiniz.

Oyunu indirme

Allod Online'a başarıyla kayıt olduktan sonra oyun istemcisini indirmeniz gerekmektedir. Bunu yapmak için

Beklenen gün geldi! | Allods Online - Resmi Sayfası | Online Oyun | MMORPG

adlı sayfaya girip, sunulan alternatiflerden bir tanesini seçip,istemciyi indirmeye başlayabilirsiniz. İndirme işlemiyle ilgili detaylı açıklamayı aynı sayfada bulabilirsiniz

Oyuna giriş

İstemciyi indirdikten sonra üzerine çift tıklayarak kurulum işlemine geçip, talimatları takip ederek oyunu bilgisayarınıza yüklemelisiniz.
Bütün basamakları tamamladıktan sonra artık oyuna başlamaya hazırsınız. Oyun dünyasını en iyi şekilde tanıyabilmeniz için, "Oyundaki ilk adımlar" kısmında bulunan kılavuzu incelemenizi tavsiye ederiz.
Herhangi bir basamakta problem yaşamanız halinde derhal müşteri hizmetleriyle irtibata geçebilirsiniz.
Oyuna başlama
Oyuna başlamak için, Allods Online istemcisini başlatmalısınız. Istemci, şu yollarla başlatılabilir:
• Masaüstünüzdeki kısayol üzerine çift tıklayın
• Başlat → Programlar altındaki Allods Online'ı seçin
Bu yollardan birini kullanarak oyun penceresini başlattığınızda, oyun otomatik olarak son sürümüne güncellenir. Sonrasında tek yapmanız gereken "Oyna" düğmesine tıklayarak, kayıt sırasında seçtiğiniz kullanıcı isminizi ve şifrenizi girmek.

Allods Online'a hoş geldiniz!
 
Üst