Banner alanı
Banner alanı

Naruto Online - Mühür Parşömenlerini Almanın En İyi Yolları Rehber OynFrm

MorFin

kayitliuye1
Katılım
18 Kas 2020
Mesajlar
220
Puanları
18
Ticaret Puanı
0   0   0
Ekli dosyayı görüntüle 116


Merhabalar OynFrm Sakinleri Bu rehberde, Naruto Online oyununda mühür parşömenleri almanın en iyi yolunu tartışacağım. Bazılarınız zaten tüm yolları biliyor olabilir, ancak bu makale oyuna yeni olanlar için. Naruto Online'da daha iyi bir oyuncu olmanıza yardımcı olmak istiyorum.

Öyleyse, kendiniz bulmak için zaman kaybetmeden mühür parşömenleri elde etme yollarına geçelim.Kupon ve Külçeler
kupon ve külçeler.png


Kuponları ve külçe kullanarak dükkandan mühür parşömenleri satın alabilirsiniz, külçe ve kuponlarınızı savaş gücünüzü
arttırmak için harcamanızı tavsiye ederim.
Sıcak Etkinlikler (Eventler)
sicak etkinlikler oynfrm.pngHer hafta çeşitli öğeler, karakterler ve araçlar sunan yeni etkinlikler olacak. Bazı etkinlikler ayrıca mühür parşömenleri ve mühür parşömen parçaları sunar. Bu mühür parşömen şansını kullanmak için haftalık olarak kontrol etmeyi unutmayın. Örneğin, bir Adaçayı Hazinesi etkinliği olduğunda,% 10 ila% 40 arasında değişen bir indirimle mühür parşömenleri elde etme şansınız vardır. Mağaza etkinliğinden nispeten daha ucuz hale getirdiğiniz için bu etkinlik boyunca mühür parşömenleri satın almak için harcayabilirsiniz. Sakura Festivali gibi diğer etkinlikler mühür parşömen parçaları sunar. Ayrıca Wheel Of Fortune, Şanslı Zar, Şanslı Yıldız, Hafta Sonu Görevi, Bir Külçe Satış ve daha pek çok etkinlikten mühür parşömenleri alabilirsiniz.

Kara Borsa (Black Market)
naruto online kara borsa oynfrm.pngKaraborsada çok şey var. Bazen çok iyi ninja parçaları bile alabilirsiniz. Ayrıca Karaborsa'dan mühür parşömen parçaları da alabilirsiniz. Karaborsa'da hiç mühür parşömen görmedim. Ancak mühür parşömenleri için satın almak için kupon harcamanız gereken daha ucuz fiyata mevcut olasılıklar vardır.

Hayatta Kalma Görevleri
naruto online hayatta kalma görevleri.png


Gördüğünüz gibi 3 farklı hayatta kalma denemesi var; Normal, Elite ve Ultimate (yalnızca Cumartesi günü açılır). Elit veya Ultimate hayatta kalma denemesinde savaştıysanız, mühür parşömenleri elde etmek için büyük bir şansınız var.

Sunucu Açılış Etkinlikleri

naruto online sunucu acilis etkinlikleri.pngSunucu açılış olayından yalnızca yeni bir sunucuya katıldığınızda mühür kaydırmaları alabilirsiniz.

Günlük Yoklama
naruto online gunluk yoklama.pngBazılarınız günlük oturum açmanın önemini fark etmeyebilir. Sadece yeni bir ninja elde etmekle kalmaz, aynı zamanda 2 mühür parşömenleri elde edersiniz. Bu mühür parşömenlerini almak istiyorsanız, ayda 17 kez oturum açmanız gerekir; burada 5 kez oturum açtığınızda 1 mühür parşömeni ve 17 kez oturum açtığınızda başka bir mühür parşömeni elde edersiniz.

Level Atlama Ödülleri

Level-Gift-Packs-810x500.pngNaruto Online'da hızlı bir şekilde seviye atlamanın başka nedenleri olsa da, seviye hediye paketlerinden de mühür parşömenleri alabilirsiniz. Seviye 30'a ulaştığınızda 1 mühür kaydırma, 70. seviyeye ulaştığınızda 2 mühür parşömeni ve 90. seviyeye ulaştığınızda 2 mühür parşömeni alacaksınız.
Güçlendirme Ödülleri
naruto online güçlendirme paketi.pngSavaş gücünüzü artırdığınızda oyunda güçlenirsiniz. Gücünüzü artırdığınızda mühür parşömenleri kazandığınızı hiç fark ettiniz mi?

Jinchuriki'yi Kurtar (Görevler)
naruto online kurtarma görevleri.pngKurtarma Jinchuriki etkinliği Cuma ve Pazar günleri gerçekleşecek. Bu etkinlikte daha üst sıralara geldiğinizde mühür parşömen parçaları alma şansınız var.

Matsuri Mücadelesi

naruto online matsuri mücadelesi.jpgBu etkinlik Pazartesi ve Cuma günleri gerçekleşir. Bu etkinlikten 5 galibiyet alabiliyorsanız, mühür parşömenleri ve mühür parçaları alacaksınız. Sunucunuz aşırı güçlü oyuncularla doluysa, bu etkinlikte kazanmak oldukça rekabetçi olacaktır. Ancak, denemeye değer.
Şimdilik Aklıma Gelenler bukadar Umarım rehber yararlı olmuştur buraya kadar okuyan Herkese teşekkür ederim​
 
Son düzenleme:
Üst Alt
Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!