Metin2" Yang Çekme Olayları , Soyulan Çarlar, Hakkında! Lütfen Dikkatle Okuyun...

Greatking

Site Sahibi
23 Tem 2013
562
6
Discord
Öncelikle herkeze merhaba, bildiğiniz üzere yeni arayüzüyle daha fazla ilgi gören "Metin2" botlarıyla'da çok meşgul olmaktadır. botlar dakika başı çoğalmaktadır.. sizlerinde bize "Destek" verip botları yenmemizi beklemeyip botlardan yararlaniyorsunuz.. ancak nereye kadar ?
"Metin2" Botları yang olarak oyunumuzdaki dengeyi bozmuş bulunmaktadir. sizde üstüne "Yang" Cekiyorsunuz. ve sonuç ne oluyor hepimize zarar , daha önceden "Yang" cekme olayları %1 %3 gibiydi. şuanda listelere baktıgımızda oyunumuzun %89'u "Yang" cekmektedir. peki bunu biz görmüyormuyuz? tabikide görüyoruz,ama bu kişileri "banlasak"'da yinede çar acıp yine "M" cekmeye devam ediyorlar. lütfen bu tur "OTO BOT" ~ "YANG" "EP" Satan sitelerden uzak duralım.. %80'imiz "EP"i artık sitelerden cekmeye başladı ..
peki bu cekenlere bi göz atalim


"EP" ve yang Hakkında;

Merhaba, verilen "EP" e-pinlerin'deki kodlarda Hesabinizin id-password'unu bulmaya yarayan keylogger'ler bulunmakta. peki hala neden cekiyoruz?
yine bi bakiyoruzki. bazılarımız cekiyor cekiyor efsun basıyor 1 hafta sonra bilemediniz 1 ay sonra. car bon boş metin2.org'dan banka'yla veya Mobil ödemeyle cekmek varken neden 1tl indirim veya 5tl indirim var diye gidipte bilmediginiz duymadıgınız veya duydunuzda aldıgınız yerlerden hala almaya devam ediyorsunuz.
Yang cekenlerin durumu daha beter, yang sitelerinde gördügümüz üzere gün geçtikce fiyatlarimiz düşünyor bizde izlemekteyiz. 10TL'ye 2T yang miktari gelmekte. ancak o 10TL kastıgınız emegi 10 saniyede alabiliyor

Sonuc; Paranizda gitti,charlarınızda

Lütfen Okuyunuz:"EP" sitelerinden çekilen carların %99'u soyulmaktadir. ve bize gelen "Ticket"lerde yağdırmadıgınız küfürler,açmadıgınız davalar ve elinizde "delil" olmadan kendini bişe sanan artistlerle ugraşmaktan bıkmak üzereyiz. , ama hala devam ediyorsunuz Üstüne basa basa söylüyoruz.! GM'ler Kesinlikle car soymaz,id sifrenizi "Nacivat" adlı programdan acipta bakamaz yetkileri yoktur. GM'lerimiz Item Yaratamaz. Boss ve,Ban Atma yetkilerine sahiplerdir. lütfen dikkatli olalım bu tür davalar,"Ticket"'lerde bulunmayalım..

Lütfen Konuyu Dikkat'le okuyup anlamaya çalısınız.

çarlariniz bu nedenlerden soyulmaktadir yani "Ticket"Atipta GM soydu o soydu bu soydu diye meşgul etmeyiniz. anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla,

Metin2TR Takımı

TheSpiRiT@Metin2.Org
 

Kimler bu içeriği görüntülüyor

Üst