Banner alanı
Banner alanı

Metin2 Türkiye Takımı Yeni Yıldızlarını Arıyor

omarXXX

kayitliuye1
Katılım
21 Kas 2020
Mesajlar
4
Puanları
3
Ticaret Puanı
0   0   0
Merhaba Metin2 Severler,


Metin2 Türkiye Oyununda adaleti koruyacak, haksızlığa engel olacak ve huzur dolu bir oyun ortamını tüm oyunculara sağlamamıza destek olacak gönüllü YÖNETİCİLER arıyoruz.


Sizde Türkiye Takımımızda yer alarak Metin2’nin gelişmesine katkı sağlama ve bu oyuna gerçekten değer veren insanların huzurunu kaybetmeden oynamalarını istiyorsanız. Aşağıdaki detayları dikkatlice okuyunuz.


Eğer;


-18 Yaşını doldurmuşsanız,


-Yeteri kadar Metin2 oyun bilginiz var ise,


-Aktif şekilde göreve yeterli zamanı ayırabilecekseniz,


-Metin2 Takımında, hiçbir getirisi olmadan tamamen gönüllü olarak, yardım etmeyi istiyor ve oyunun gelişimi için katkıda bulunmak istiyorsanız,


-Katılmanız için gerekli olan, Veri gizliliği için sözleşmesini el ile imzalayıp, nüfus cüzdanı örneği göndermeyi kabul ediyorsanız,


-Tek yapmanız gereken aşağıdaki linkte bulunan başvuru formunu aktif kullandığınız oyun hesabınızın kayıtlı olduğu e-posta ile eksiksiz doldurarak göndermeniz gerekmektedir, oyununuzun kayıtlı olduğu mail adresinden başvuru yapmadığınız taktirde başvurunuz geçersiz sayılacaktır.


-Gönderdiğiniz başvuru değerlendirilmeye alınacak ve sadece olumlu olan kişiler ihtiyaç olduğunda çağırılacaktır. Gönderdiğiniz başvuru beklemede kalacak, herhangi bir değerlendirme süresi olmayacaktır. Olumsuz değerlendirilen başvurulara herhangi bir cevap verilmeyecektir.


-Olumlu başvurularda ise sizinle birebir görüşmek için çağırılıp, internet üzerinden mülakat yapılacaktır.


-Yaptığınız başvuru beklemede olacak ve başvurunuzun olumlu sonuçlandığında ihtiyaç anında size görüşmek için dönüşüm yapılacaktır.


-Başvurunuz beklemede olacağı için bir kez başvuru yapmanız yeterli birden fazla yaptığınız başvuru, sizin olumsuz değerlendirilmenize neden olabilir.


-Metin2 Takımına kabul edildiğinizde oyununuza devam edebilirsiniz fakat bulunduğunuz dünya/Sunucular yetki alamazsınız ve oyuncu hesabı ile kural ihlali yaptığınız takdirde görevinize son verilecektir.


- Görev yapabilmek için, edinilen bilgileri kimseyle paylaşmayacağınıza dair bir sözleşme imzalayıp kimlik fotokopisi göndermeniz gerekmektedir aksi takdirde görev almanız imkansızdır.


Metin2 Türkiye Takımı Yeni Yıldızlarını Arıyor
 
Üst Alt
Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!