Banner alanı
Banner alanı

Metin2 PvP Panel - Web Bölümü Kuralları - Konu Açmadan Okuyunuz!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Katılım
23 Tem 2013
Mesajlar
559
Puanları
18
Web sitesi
www.oynfrm.com
Ticaret Puanı
0   0   0
Konu açacak herkes bu kuralları okumakla ve uygulamakla yükümlüdür,aksi taktirde yaptırımlar uygulanacaktır.

- Sadece metin2 web site, template vb. paylaşımı yapınız, bunlar dışında başka konular paylaşırsanız konunuz kapatılır. Uyarılırsınız

-Aynı panel forumda mevcut ise konunuz kapatılır.
Uyarılırsınız

- Ücretli panel paylaşmak/satmak,panel karşılığında birşey teklif etmek yasaktır.
Uyarılırsınız

- Burada link ile panel isteği yapmak serbesttir.Sadece resim gösterip istemek,bana şöyle bi panel yapabilirmisiniz vs. yasaktır.

- Burda Soru, Sorun vb. konuları açmayınız, onun için bir bölümümüz var zaten;
Metin2 PvP Soru-Cevap

- Toplu şekilde panel paylaşmak uygun değildir. Her konu en fazla 5 panel içerebilir.

- Aynı paneli bir çok konu açarak değilde tek bir konu ile tanıtın ve eğer panelini geliştirdiyseniz (v1 iken v2 gibi) aynı konudayayınlayın, aksi taktirde konunuz kapatılır ve uyarı alırsınız.

- Bu kuralların yanı sıra tabiki Küfür, Argo, Virüs, Trojan içerikli konular açmak kesinlikle yasaktır. Aksi taktirde gerekli işlemler yapılacaktır.

- Paylaşılan paneller'in kesinlikle önizlemesi(Demo site veya Resim) olmalıdır.Önizlemesi olmayan konular tarafımızca kilitlenecektir.

- Paylaşılan paneller'in kesinlikle
Virüs Total sitesinden dürüstçe taratılmış olup konuya bırakılması gerekmektedir.(Başka dosya taratma,veya hiç taratmama gibi durumlarda gereken neyse yapılacaktır.) .Dosya taraması zorunlu hale getirilip,site taraması kaldırılmıştır.(Site taramalarında sitedeki virus gözüküyor,dosya temiz olsa bile.)Virustotal olmayan konular kapatılacaktır.
Bkz:
Virüs Total'den dosya taratımı nasıl yapılır?

-Panel Tanıtımı Yapmak yasaklanmıştır ! (Önce panel tanıtımı olarak acılıyor konular ardından satısa dogru gıdıyor mecburen böyle bir kural geldi.)

-Paylaşmış olduğunuz panellere rar şifresi eklemeyin. Rar şifresi eklendiğinde virüstotal sitesi virüs bulamadığı için, rar şifresi koyulması yasaklanmıştır. Kurallara uymayan konular tarafımızca kilitlenecektir.

-Lütfen logo yapılır gibi konularınızı ve logo isteklerinizi Tasarım- Logo- Template bölümüne açınız.Konunuz kilitlenir!

-Son zamanlarda bilişim reklamı,metin2 server reklamı yapılıyor.Tanıtım yapmak için gerekli yetkiye sahip olmadığınız için gelip buraya konu açmayın.Konunuz kilitlenir!

-Para kazanma amaçlı indirme linkinizi url yönlendirme siteleri yapmayın (Adfly gibi).Bu tür linkli konular kilitlenip link silinecektir.Konunuzun açılması için düzgün bir link koyup ö.m olarak bölüm editörüne yollayınız.Konunuz açılacaktır linki istediğiniz gibi ekleyebilirsiniz!

-Alıntı bir paneli veya indexi tekrardan kodlayıp paylaşıyorsanız demoda orjinali link olmasın kendi demonuz olsun buda yoksa panelden bir ss olsun! Aksi taktirde konunuz kilitlenir!

-Türkçe dışında bir dilde panel paylaşmak yasaktır.konunuz kilitlenir!

-Bir paylaşım yapıyorsanız herşeyi tam olsun logosunu yok butonunu orda burda vercem reklama girer,konunuz kilitlenir!

-Sadece grafik içeren konular açmayın bu konularınızın web ile akalası olmaz,bu tür konularınızı da
İmza - Logo - Userbar - Avatar vb... Çalışmalarınız bölümüne açınız.

-Bir serverin(yabancı olur türk olur başka bir oyunun pvp sitesi olur başka oyun sitesi olur)metin2 paneline uyarlanıp paylaşıldığında kesinlikle kaynak BELİRTİLMESİ gerekilmektedir.(Kaynak:Site linki).Link editör tarafından bulunursa konuya eklenir,üye kaldırırsa bu linki konu kapatılır ve açılması söz konusu olmaz.Eğer kendiniz linki biliyorsanız öm yoluyla iletirseniz konunuz açılır aksi taktirde kapalı kalacaktır..Bu kurala uymayan konu sahibi kaynağı söylememekte ısrar ederse konu açılmaz, 2.kez ve devamında açtığı konularda KAPATILIR.

-Lisanslı panel paylaşmak yasaktır.Görsel içeriklerinde artık lisanslanabilir olduğunu unutmayınız(Tema vs.).25 Ocak 2013 Tarihinden Sonra Lisanslanmış Panel Paylaşan Kişilerin Konusu Kapatılacaktır.

- Paylaşılan panellerde kesinlikle içeriğinde şifrelenmiş fonksiyonlar bulunmamalıdır. Paneller kontrol edilip şifreler tespit edilirse üyenin konusu kapatılıp hesabı engellenecektir.

Kuralları okumayıp,zorluk çıkartan veya illede benim dediğim olacak kurallar çiğnenmek içindir diyen üyeler,bu kurallar uygulanmak için vardır.

Oynfrm yönetimi bölüm kuralları değiştirme hakkını saklı tutar.
 
Moderatör tarafında düzenlendi:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt
Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!