Banner alanı
Banner alanı

Knight Online Genel Bolum Kuralları ( Lütfen Dikkate Alınız )

Katılım
23 Tem 2013
Mesajlar
559
Puanları
18
Web sitesi
www.oynfrm.com
Ticaret Puanı
0   0   0
1-Forumda Hack Programı Vermek yada Bu Tür Programlar Hakkında Yardım İstemek Kesinlikle Yasaktır.
2-Küfür Etmek Kesinlikle Yasaktır. Küfür Eden Banlanır. Konu Açarken veya Konuya Cevap Yazarken Küfür Kısaltmaları da Küfür Olarak İşlem Görecektir. Kısaltma Kullandığınız için Küfür Sayılamayacağını İddia Etmeyiniz..
3-Koxp, Dupe,Çift Knightonline açma programları , Tektık ve Diğer İllegal Yöntem ile İlgili Paylaşım Yapmak yada Yardım İstemek Yasaktır.
4-Forumda Arama Yapmadan Konu Açmamaya Özen Gösterin. Eğer Bulamadıysanız Konunuzu Açın.
5-Burası İrc, Msn Ortamı Değildir. Forumda Birebir Konuşmalara Girmeyin. Forumda Olduğunuzu Unutmayın. Muhabbet Etme Amacıyla Açılan Konular Kitlenecek ve Atılan Mesajlar da Silinecektir.
6-Paylaşım İçeriği Olmayan Açılış Tarihi Eski Konuları Uplamak Yasaktır.
7-Açtığınız Konularda; Konu Başlıkları İçeriğini Yansıtmalı,Yansıtmazsa Konunuz Kilitlenir. Konu Başlıklarını “Yardım Pls”, “Hey Yardım Edin”, “Yardım Eden Yok mu?” Gibi Anlamsızca Yazmayın.
8-Clan Arıyorum, Clanıma Adam Arıyorum, Beni Kasmak İsteyen Varmı vb. Tarzı Konular Açmak Yasaktır.
9-İçeriği Asılsız Olan, Gerçeklik Payı Olmayan Kargaşaya Sebebiyet Verecek Topicler Açmak Yasaktır.
10-"ID" ve "Password" Vermek ve İstemek Kesinlikle Yasaktır.
11-Açılan Konulara “Kilit Pls”, “Kilitleyin Pls”, “Ban Pls”, “Kilit + Ban Pls” Tarzındaki Mesajlar Yazmayın. Şunu Bilmelisiniz ki Sırf Siz İstediniz Diye ya da Siz Adama Gıcık Oldunuz Diye Konu Kilitlenmez. Kilit Gerekiyorsa Kilitlenir. Sizin Bu Tarzda Bir Mesaj Yazmanıza Gerek Yoktur..
12-Kural Dışı Konular Açılmışda Olsa Bir Forum Üyesinin Başka bir Üyeye Karşı Nezaket Dışı Konuşması Yasaktır. Örn: '' Sıktınız Artık Bu Konuların Yeri Burası Değil Artık Konu Açmayın!''. Konu Yazarını Uyarmak İstediğinizde Nazik Bir Dille Uyarabilirsiniz.
13-Kesn/Premium/Goldbar Satış Reklamı yada Satan Yerlerin Sorulması Yasaktır.
14-Bölümü İlgilendirmeyen Oyunla Alakasız Konuları Açmak Mevzu ne Olursa Olsun Yasaktır.
15-Bu İtem, Char Kaç Para Eder (coin, ytl) Tarzı Sorular Yasaktır.Bu Tür Sorularınızın Cevaplarını Oyun İçerisinde Rahatlıkla Bulabilirsiniz.
16-"Yeni Server Ne Zaman Gelecek?’’ "Dupe Wipe ne Zaman Yapılır?’ ’Yeni Patch Ne Zaman Gelir?’’ gibi Gelecekten Haber İsteyen Sorular Sormayınız. Bu Tür Soruların Muhatabı Olabilecek K2 Çalışanları Forumumuzda İkamet Etmemektedir.
17-Tartışma ve Polemik Yaratacak Konular Açmak, Bireyler ve Clanlar Hakkında Kötü Konuşmalar Yasaktır. Sizin Kimseyi Küçük Düşürücü Alaycı Tavırlarla Konuşmaya Hakkınız Yok, Kişi Herne Olursa Olsun..! Burası Ermeydanı Değil Paylaşım Alanı..!
18-X-trap İle İlgili Tüm Problemleri http://www.oynfrm.com/knight-online-teknik-yardim/ Bölümünde Paylaşınız Knight Online Ana Sayfasına Açılan Tüm Konular Kilitlenecektir.
19-Resim ve Video Paylaşımlarınızı "Resim ve Video" Alt Bölümünde Yapın. Bölümde Direk Paylaştığınız Resimler ve Videolar Kilitlenecektir.
20-Gelen Ticketleriniz yada Yollayacağınız Ticketler Hakkında Paylaşımlarınızı ve Yardım İsteklerinizi Ticket Yardım Bölümünde Yapınız.
21-Char'larını Takas yada Satış Esnasında Hacklenmesine Yada Bir Nevi Hilelerle Kaybedenlerin Konu Açması Yasaktır. Bu Tür Hatalar Tamamen Kişinin Sorumluluğundadır.Yönetimi ve Knight Bölümündeki Kullanıcıları Hiçbir Şekilde İlgilendirmemektedir.
22-Foruma Allah'a Kitaba Aileye edilen küfürlü ss ler koyulamaz ve bu tarz konuların açılması yasaktır.
23-Acil Müdahale Gerektiğini Düşündünüz Durumlarda Bölüm Moderatörlerine veya Online olan Yöneticiye Özel Mesaj Atınız.
24-Pedal satışı tüm bölümlerimizde yasaktır.
25-Kişisel serverlar ( Private Serverlar) hakkında açılan her konu istisnasız yasaktır.
26-Her ne nedenle olursa olsun Knight Online bölümlerinde download linki paylaşımı ban nedenidir link paylaşımını sadece bölüm modları yapabilir...
27-Flood, Reklam Yapmak, Referans link vermek; Viruslu Link Vermek Kesinlikle Yasaktır. Flood, Reklam Yapan, Viruslu Link Veren Uyarılmadan Banlanır.


Kurallar Gayet Açık ve Nettir.Yukarıda Yazan Kurallara Uymadığınız Taktirde Üyeliğiniz Cezalandırılır...​


Türkiyenin En Büyük Oyun Forumu OynFrm
 
Üst Alt
Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!