Banner alanı
Banner alanı

Fortnite: Sezon 4 Rift Konumları

MorFin

kayitliuye1
Katılım
18 Kas 2020
Mesajlar
220
Puanları
18
Fortnite: Sezon 4 Rift Konumları

İşte mevcut Fortnite haritası etrafındaki yarıkların kesin yerleri, bunların çoğu Marvel konumlarında bulundu.




Bu haftaki görevler normalden biraz farklı, takımların süper güçleri kullanarak elemeleri puanlamalarını ve eski bir oyun özelliğini kullanmalarını gerektiriyor.

Bu özellik, haritanın etrafında açılan Riftlerdir. Riftler bir süreliğine Fortnite haritasının bir parçasıydı, ancak sonunda ortadan kayboldu. Şimdi haritanın her tarafında yeniden açıldılar ve oyuncuların bir mücadeleyi tamamlamak için onları bir takım olarak kullanmaları gerekiyor. Riftleri kullanmak çok zor değil, ancak onları bulmak bir angarya olabilir. Yarıkların daha kolay bulunmasına yardımcı olacak küçük bir kılavuz.



Riftler Nelerdir
Fortnite'ın XP Xtravaganza Mücadelelerinin bu bölümünü denemeden önce, Riftlerin ne olduğunu anlamak önemlidir. Her biri minyatür bir fırlatma rampası gibidir ve oyuncuları aşağıya süzülmeleri için havaya gönderir. Bunları, Battle Bus kadar yüksek olmayan minyatür re-droplar olarak düşünün, ancak yeniden konumlandırma için yararlıdır. Bu, onları zorluğun ötesinde bir anda faydalı kılar, bu yüzden nerede olduklarını hatırlamak iyi bir fikirdir.

New York'un Her Yerinde
Riftlerin çoğu Upstate New York'un çevresinde bulunuyor. Yükseltilmiş alanın kenarında en az sekiz Rift bulunabilir ve çoğu bilinen yer işaretlerine yakındır. Bunlardan ikisi Doom's Domain'den Doğu'ya gidilerek bulunur ve yakınlardaki diğer ikisi Craggy Cliffs civarında. Upstate New York'un diğer ucunda, iki yarık, Dirty Docks'tan Kuzey-Batı'ya Batı'dır.

Son olarak, Upstate New York'un Kuzey-Doğu ucunda, bir Rift Steamy Stacks'ten suyun karşısındadır ve diğeri Stark Industries'den (veya The Authority'den Kuzey-Batı'dan) sadece Doğu ve Aşağıdadır. Bir araç veya Stark jetpack gibi iyi bir hareket seçeneği, oyuncuların bu seçenekler arasında daha hızlı geçmelerine yardımcı olacaktır.



Adanın Zorlukları
Diğer Rift çiftleri adanın kenarlarında bulunabilir. İki tanesi Catty Corner'ın doğusundaki dağ silsilesinde, iki tanesi ise Misty Meadows'un batısında. İkisi de Holly Hedges'in kuzeydoğusundadır, ancak birbirlerinden oldukça uzaktadırlar. Ayrıca adanın kuzey-batı ucunda Mercan Kalesi'ne yakın iki tane var.

Neden bunları yapıyoruz ?
Tipik olarak, Fortnite'ın etkinlikleri bir şekilde yeni promosyonların ve devam eden etkinliklerin genel tonuyla bağlantılıdır, bu nedenle Riftlerin muhtemelen oyunun yakın gelecekte gelecek bir şeyle ilgisi vardır. Bir sızıntı, yakında Fortnite'a büyük bir etkinliğin geleceğini ima etti , bu nedenle Riftlerin bunun için kullanılması büyük bir olasılık.

Muhtemelen, yaklaşmakta olan ancak açıklanmayan Fortnite Galactus gelişiyle ilgili olacaklar . Hiç kimse Galactus'un gelişinden tam olarak ne bekleyeceğini bilmiyor, ancak daha fazla hareketlilik gerektiriyorsa, gidilecek yoldur Riftler. Galactus'un uzayı ve zamanı kırdığı biliniyor, bu nedenle Riftler de gelişinin bir yan ürünü olarak mantıklı olabilir.
 
Üst Alt
Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!