Banner alanı
Banner alanı

FIFA 14'ün ilk ekran görüntüleri, detayları ve videoları yayımlandı

Linux

kayitliuye1
Katılım
5 Ağu 2013
Mesajlar
113
Puanları
16
Yaş
31
Ticaret Puanı
0   0   0
Electronic Arts, EA Sports tarafından PC, PS3 ve Xbox 360 platformları için geliştirilen futbol simülasyonu oyunu FIFA 14'ün ilk ekran görüntüleri, detayları ve videoları yayımlandı.Electronic Arts, EA Sports tarafından PC, PS3 ve Xbox 360 platformları için geliştirilen futbol simülasyonu oyunu FIFA 14'ün ilk ekran görüntüsünü yayımladı. 2013'ün Sonbahar aylarında piyasaya sürülecek olan oyunun ilk görüntüleri sizlerle...


EA SPORTS’TAN FIFA 14 İLE BİRBİRİNDEN MÜTHİŞ GOLLER ATMANIN VERDİĞİ HAZZI YAŞAYACAKSINIZ

Yapılan Yeniliklerle Orta Sahada Hücum Geliştirecek ve Karşılığını Alacaksınız


Electronic Arts Inc. bugün dünyanın en iyi spor oyununda yaptığı değişiklikleri duyurdu; oyuncular bu yenilikler sayesinde PlayStation®3 bilgisayar eğlence sistemi, Xbox 360® video oyun ve eğlence sistemi ve PC’de EA SPORTS™ FIFA 14 oynarken birbirinden müthiş goller atmanın verdiği hazzı yaşayacaklar.

Serinin ödüllü* oynanışı üzerinde yapılan yenilikler FIFA 14’ün eksiksiz bir maç günü deneyimi yaşatmasını sağlayacak ve oyuncuların orta sahada oyun kurup maçın temposunu belirlemelerine ve birbirinden etkileyici gol fırsatları yakalamalarına ilham kaynağı olacak. Ölçülü biçimde geliştirilen hücumlar ve inanılmaz son vuruşlar ile birbirinden muhteşem maçlar oynayacaksınız. FIFA 14’teki Pure Shot ismindeki yeni özellik ve yeni top fiziği sistemi şutların yapısını değiştirecek, her bir şutun gerçek hissettirmesini ve oyuncuların o kusursuz vuruşu yaptıklarında büyük bir coşku hissetmelerini sağlayacak.

“FIFA 14 orta sahada kurulan oyunlar, maç boyunca yükselen tansiyon ve yakalanan ve değerlendirilen gol fırsatlarıyla, unutulmaz futbol maçlarında yaşanan anları tecrübe etmenizi sağlayacak,” diyor FIFA 14 Baş Yapımcısı David Rutter. “FIFA 14’te yakalanan fırsatlar tatmin edici, goller ise birbirinden etkileyici olacak.”

Pure Shot ile desteklenen son vuruşlar sayesinde oyuncular adımlarını kontrol edebilecek ve ağları bulmak için en iyi pozisyonu yakalamak üzere kaleye yaklaşma açılarını ayarlayabilecekler. İyi vurulan toplar daha heyecan verici ve tatminkar biçimde hareket edecek. Yeni şut türleri arasında saf şutlara ek olarak dengesiz şutlar ve acele şutlar da bulunacak. Real Ball Physics özelliği topun hareket yolunu belirleyecek, oyuncuların aynı gerçek futbolcular gibi topa uzaktan sert biçimde vurmalarını, isabetli alçak şutlar çekmelerini, topun dibine girerek falsolu vurabilmelerini sağlayacak.

Oyuncular dört yeni özellik sayesinde gol fırsatı yakalamak üzere hücum geliştirebilecek ve maçın temposunu belirleyebilecekler. Protect The Ball özelliği ile oyuncular herhangi bir hızla top sürerken savunma oyuncularını kendilerinden uzak tutup topu koruyabilecek, pası almadan önce pozisyon kapmak için rakiplerini fiziklerini kullanarak uzaklaştırabilecek, sonra da savunmayı aşarak gol fırsatı yakalayabilecekler. Her iki taraf için de geliştirilen Teammate Intelligence özelliği sayesinde yeni karar verme mekanizması daha akıllıca markajlar ve koşu takibi sağlayacak, savunma oyuncuları pozisyon fırsatlarını görerek topu geri kazanmak üzere destek sağlayacak, hücum oyuncuları ise çizgi boyunca kendi tempolarında koşular yaparak kendilerine boş alanlar yaratmak üzere rakiplerini kandırabilecekler. Top kontrolü üzerinde yapılan önemli değişiklikler, orta sahada yapılacak top kapma mücadelelerini kazanmanız için yeni fırsatlar sunacak. Sprint Dribble Turns özelliği sayesinde oyuncular depar sırasında ivmelerini korurken istedikleri yöne dönebilecekler ve savunma oyuncularını bire birde geçmek için kontrole ve güvene sahip olacaklar. Variable Dribble Touches özelliği ise depar sırasında topa tapılan dokunuşlara çeşitlilik getirecek. Yetenekli oyuncular toıpla birlikte depar atarken topu daha iyi saklayabilecek ve kontrol edebilecekler.

Oynanış üzerinde yapılan yeniliklere ek olarak FIFA 14’te Kariyer Modu oynamanın yepyeni bir yolu da bulunacak. Global Scouting Network özelliği profesyonel gözcülük dünyasını hayata geçirecek. Oyuncular bir gözcü ağı kurarak yıl boyunca yetenek avına çıkabilecekler. Gözcüler dünyanın dört bir yanındaki futbolcuları izleyerek transfer dönemi öncesinde oyundaki her bir oyuncunun özelliklerini ve kişisel yeteneklerini ortaya çıkarabilecekler. Ayrıca yeni bilgi merkezi daha rahat dolaşım, daha az kesinti ve canlı gözcü raporları da sunacak.

FIFA 14 EA SPORTS Football Club yoluyla oyuncuları sporun kalbine ve birbirine bağlayan online özellikler** ve canlı servisler sunacak ve FIFA 14’ü oyuncuların dünyanın dört bir yanındaki milyonlarca diğer oyuncuya bağlandığı, rekabet ettiği ve paylaştığı, futbolun sosyal ağı haline getirecek. Oyunda ayrıca şu özellikler de bulunacak:

- Popüler FIFA Ultimate Team üzerinde yapılan değişiklikler
- Sosyal rekabeti cesaretlendirecek yeni bir online mod
- FIFA’nın kalbini oluşturan canlı servis EA SPORTS Football Club için yeni özellikler
- 500’ün üzerinde resmi lisanslı takım ile üst düzey gerçekçilik

EA Canada tarafından geliştirilmekte olan FIFA 14 bu sonbaharda satışa sunulacak. Oyunun çıkacağı diğer platformlar önümüzdeki aylarda duyurulacak.

EA SPORTS™ çok satan video oyun serileri, ödüllü interaktif teknolojileri, küresel video oyun yarışmaları ve yenilikçi dijital deneyimleri ile dünyanın önde gelen spor eğlencesi markalarından biridir. EA SPORTS aralarında Madden NFL football, FIFA, NHL® hockey, NBA LIVE basketball, NCAA® Football, Tiger Woods PGA TOUR® golf, SSX™ ve Fight Night boxing’in de bulunduğu spor simülasyonu video oyunları ile oyunculara gerçek spor hissini yaşatmaktadır. Haberler, video, günlükler, forumlar, oyun uygulamaları dahil olmak üzere EA SPORTS hakkında daha fazla bilgi almak için EA SPORTS | Sports video games | Football, Soccer, Golf, Basketball, Boxing, Hockey, Tennis and Fitness adresini ziyaret edebilirsiniz.

* FIFA serisi HD konsollarında 2010’dan bugüne 250’den fazla video oyun ödülü kazanmıştır
** İnternet bağlantısı ve Origin hesabı gerektirir. Hesap yaratmak için 13 yaşından büyük olmalısınız. 
Üst Alt
Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!