Farming Simulator 22 Season Pass İçeriği Açıklandı

Greatking

Kurucu
Katılım
23 Tem 2013
Mesajlar
827
Tepkime puanı
8
Puanları
18

Gamescom 2021 vesilesiyle Farming Simulator 22 için yeni bir fragman yayınlandı ve oyunda görünecek üç haritanın sonuncusunu ortaya çıkardı. Season Pass için planlar da açıklandı.​

Farming-Simulator-22-1-3.jpg
GIANTS Software, Gamescom 2021 vesilesiyle, hit tarım simülatörü serisinin bir sonraki bölümü olan Farming Simulator 22‘yi bekleyen oyuncular için birçok yeni bilgi hazırladı. Bunlardan ilki haberimizin aşağısında izleyebileceğiniz yeni bir fragmandı.GIANTS Software, Gamescom 2021 vesilesiyle, hit tarım simülatörü serisinin bir sonraki bölümü olan Farming Simulator 22‘yi bekleyen oyuncular için birçok yeni bilgi hazırladı. Bunlardan ilki haberimizin aşağısında izleyebileceğiniz yeni bir fragmandı.

Bu, bu oyunun kapsamlı oynanış görüntülerine sahip ilk fragmanı ve bize yeni makinelere ve araçlara bir göz atmamızı sağladı. Fragman ayrıca Farming Simulartor 22’de yayınlandığı tarihte bulacağımız üç planlı haritanın sonuncusu olan Fransız haritası Haut-Beyleron‘u da gösterdi. Bölgenin sıcak Akdeniz iklimi, üzüm, zeytin ve sorgum yetiştirmek için burayı ideal kılacak.

Farming Simulator 22 Season Pass Duyuruldu

GIANTS Software ayrıca ilk sezon geçişini de duyurdu. Bu sezon geçişi, üç küçük ek paket ve bir büyük genişleme içerecek. İkincisi, Farming Simulator 22’nin temel sürümünün yayınlanmasından 12 ay sonrasına kadar piyasaya sürülecek.

Elbette ücretsiz içerikli güncellemeler de olacak. İddialı geliştirme planları, oyunun çıkış anında mütevazı görüneceği anlamına gelmez. Temel sürüm 400’den fazla tarım makinesiyle başlayacak.

Buna ek olarak geliştirici ekip, daha fazla oyun görüntüsü gösterecekleri ve ek bilgiler verecekleri bir yayın duyurdu. Önümüzdeki 27 Ağustos Cuma günü yapılacak. Yayını, GIANTS Software’in resmi Twitch kanalından izleyebilirsiniz.

Farming Simulator 22, Windows PC, PlayStation 4, Xbox One, PlayStation 5 ve Xbox Series X/S’ye geliyor. Oyun 22 Kasım 2021‘de çıkacak.

 

Kimler bu içeriği görüntülüyor

Üst