Banner alanı
Banner alanı

DragonFable Yeni Başlayanlar İçin Türkçe Rehber

MorFin

kayitliuye1
Katılım
18 Kas 2020
Mesajlar
220
Puanları
18
Ticaret Puanı
0   0   0
OynFrm'a hoşgeldin!

Bu rehber, Loremasters'ın resmi konseyi tarafından yazılmış, ßyMesMes tarafından çevrilip Lore dünyasına girerken yolunuzu bulmanıza yardımcı olmak için yazılmıştır. Yeni bir maceracı olarak, dünyaya atlamak ve dünyayı keşfetmek isteyeceksiniz - işte tam olarak yapmanız gereken şey bu! AMA İLK, ßyMesMes aşağıdaki bilgileri okumanızı şiddetle tavsiye ediyor ya da bir tahta sopa ve bir moglinberry suyu şişesi ile bir Drakel'e bakan bir zindanın sonunda kendinizi bulabilirsiniz.

Kahramanınızı yaratın
Ücretsiz hesabınızı oluşturun ve Kahramanınızı özelleştirin, sonra giriş yapın ve maceraya başlamak için hazırlanın!

Oaklore'e hoş geldiniz
Oaklore Keep, DragonFable dünyasına yolculuğunun ilk durağıdır. Burada bazı temel görevler oynayabilir ve DragonFable dünyasına alışabilirsiniz! Sonunda sizi ana şehir Falconreach'a götüren kısa bir macera zinciri var ya da sadece Book of Lore'u açıp istediğiniz yere gidebilirsin!

Falconreach'a giren
Falconreach, maceralarınız arasında ziyaret edeceğiniz ana kasabadır. Burada görevler, silahlar, evcil hayvanlar, saç kesimleri ve çok daha fazlasını bulabilirsiniz.

Denetimler için ipuçları
Ekranda herhangi bir yere tıklamak için imlecinizi kullanın. Karakteriniz mümkün olduğunca bu yönde hareket edecektir.

Sınıflar
Karakterinizin savaştaki yetenekleri, sahip oldukları zırhlardan geliyor. Tüm kahramanlar, birçok sınıfın becerilerinin yarısını açabilir. Geri kalan becerilere ve sadece DragonLords için kullanılabilen özel sınıflara erişim kazanmak için hesabınızı bir DragonAmulet ile yükseltin! Tüm oyuncular tarafından tamamen kullanılabilecek DragonCoins kullanılarak satın alınabilecek güçlü sınıflar da vardır.

İstatistikler ve Eğitmenler
Tüm kahramanlar, oynanışınızı özelleştirmek için seviye atabileceğiniz istatistiklere sahiptir: Dayanıklılık, Bilgelik, Akıl, Beceri, Güç ve Şans. Her seviye yükselişinizde, (ve silahlarınız) hasarınızı arttırmak için harcayabileceğiniz daha fazla stat puanı kazanırsınız.

Silahlar
Savaşta daha fazla hasar vermek için karakter tipine ve stat dağılımına göre silahınızı seçin!
Kılıçlar: En yüksek güçlü statü. (STR Odaklı)
Hançerler: Yüksek Dexterity statüsü. (DEX Odaklı)
Asalar: Yüzsek İntellegent (INT Odaklı)
Scythes: En yüksek statünüze göre hasarınızı ayarlar (Strength, Dexterity veya Intellect)

Görevler için ipuçları
Bir görevi kabul etmek için şehirdeki NPC'lerle konuşun. Canavarların ve maceranın beklediği macera alanına ışınlanacaksınız. Kasabaya geri dönme yolunda yürü.

Lore'ın Kitabı
Lore of Book, yeni içerik ve mağazalara ulaşmak ve buralara ulaşmak için konumlara gitmek için ana merkeziniz! Bu sizin macera rehberinizdir ve sizi hemen birçok yeni yere taşıyabilir. Kitap 1 veya Kitap 3'te yeni bir oyun başlatabilirsiniz, ancak Kitapların Kitabı'nı kullanarak istediğiniz zaman 3 kitabın herhangi biri arasında seyahat edebilirsiniz!
Kitap 1-Orb Saga- kahramanın ilk yolculuğunun öyküsüdür, ejderhanızı alır ve Ey Lore dünyasını elementel kürelerin gücünü kullanarak Sepulchure ve doomdan kurtarırsınız.
Kitap 2 -Elemental Dissonance- Kitap 1'in sonrasını ele alır.
Kitabı 3-Büyünün Sonu - Kitabın 2'den sonra, kahramanın bir siyaset ve sihir dünyasına atıldığı yer sonra gerçekleşir. Bu kitapları herhangi bir sırayla oynayabilir ve hatta aralarında ileri geri atlayabilirsiniz! Ayrıca kontrol etmek için birçok yan hikaye var, bu yüzden bir göz atın.

Bir DragonLord olmak
Oyunun tamamen kilidini açmak, ürünlere, görevlere, bölgelere, kendi Ejderhanıza ve daha fazlasına özel erişim vermek istiyorsanız, bir DragonAmulet satın alabilir ve bir DragonLord olabilirsiniz. DragonAmulet yükseltmesi hakkında daha fazla bilgiyi burada bulabilirsiniz.

DragonCoins
Oyundaki en güçlü öğeler DragonCoins kullanarak elde edilir! Bu para birimi, özel ve nadir öğeler satın almak için kullanılır. DragonCoins'i satın alma hakkında daha fazla bilgi edinin. (Gerçek Para İle Alınır)

Guardian Kulesi
Falconreach'ın kalbinde Guardian Tower var. Söylentiler, tüm DragonLords'ın korumak için yemin ettikleri güçlü ve eski bir eser olduğunu söylüyor. Bir DragonLord olarak, özel görevlere devam edeceğiniz büyük Guardian kulesine erişim kazanacaksınız!

Kullanıcı Arayüzü ve Beceri Çubuğu
Soldan sağa, kullanıcı arayüzü:
Karakter ayrıntıları: Karakter adı, seviye, HP (kırmızı çubuk) ve MP (mavi çubuk)
Kahverengi çanta simgesi: envanteriniz ... tüm ekipmanlarınız burada
Seçenekler düğmesi: burada listelenen oyun seçeneklerini bulun
Dragon Muskası: Bu kilidini açmak ve evcil hayvan ejderhanızı özelleştirmek için hesabınızı yeni sürüme geçirin.
Lore of Book: Yeni güncellemelerden haberleri alın ve seyahat haritasına, görevlere, mağazalara ve evinize ulaşın.
Tam ekran düğmesi: tüm monitörünüzü DragonFable ile doldurmak istediğinizde
Bankalar: Bankanın kilidini açmak için hesabınızı yükseltin! 5 ücretsiz banka alanıyla başlayacaksınız ama DragonCoins ile 50'ye kadar satın alabilirsiniz. (Ejderha muska ve DragonCoin eşyaları ücretsiz olarak bankada saklanabilir)
 
Üst Alt
Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!