Banner alanı
Banner alanı

Demo Oyun Nedir ?

Katılım
23 Tem 2013
Mesajlar
559
Puanları
18
Web sitesi
www.oynfrm.com
Ticaret Puanı
0   0   0
Demo Oyun Nedir;

Demo oyun adından da anlaşılacağı üzere oyun hakkında kişileri bilgilendirmeyi amaçlayan ve oyunun küçük bir bölümünü içeren oyun şeklidir.
Örnek vermek gerekirse 10 gb boyutlu bir bilgisayar oyunu hakkında tanıtım yapılması gerekince, bu oyunun bazı bölümlerini içeren küçük bir paket hazırlanır. Bu paket hem boyut olarak çok küçüktür, hem de içerik ve özellik olarak çok az şey sunar size. Ama size oyun hakkında yeterli bir izlenim sağlamanızı ve bu sayede oyuna para vermeden önce oyunu ücretsiz olarak tanımanızı sağlarlar.
Temel anlamda demo oyun firmalarının tanıtım amaçlı olarak piyasaya ücretsiz olarak sürdükleri oyunun küçük bir kısmını kapsayan, boyut bakımından orijinaline göre daha düşük boyutta olan bir çeşit oyun simülasyonudur.


Konuyu Hazırlamışken Size Demo Olarak Paylaşacağım Bir Oyunu Sunıyım.Oyunumuz Need For Speed UnderGround2 Demo_Oyunu oynamayanlar Varsa Demo Sürümünü İndirip Oyunu Kısıtlı Olarak da Olsa Oyunu Anlayacak Kadar Oynayabilirsiniz.Oyunumuzun Boyutu Sadece 345 Mb Ve Tek Link'dir.
 
Üst Alt
Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!