Banner alanı
Banner alanı

CrossFire Türkçe Telsiz Ses Paketi

MorFin

kayitliuye1
Katılım
18 Kas 2020
Mesajlar
220
Puanları
18
Ticaret Puanı
0   0   0
Forumda paylaşıldımı bilmiyorum.. ama rastlayamadım.. Herneyse yinede bilginize olsun arkadaşLar.. Uzun zamandır beklenen crossifre türkçe telsiz (ses paketi) artık sizlerle.

Bu pakette neler mi var ?

*OYUNDAKİ TÜM SESLER TÜRKÇE OLACAK

*Black market şarkısı değişecek.*Odalardaki şarkı değişecek.*Storage deki şarkımız değişecek.*Lobbylerdeki şarkımız değişecek.*Oyundaki Z V X komutlarının içindeki telsizler türkçe olacak.( Anlaşıldı tamam, Takım birini indirdim,Beni takip edin vs.)*Oyundan alacağınız zevk daha bir artacak..Şimdi gelelim Nasıl kullanacağımıza ve nereden indireceğimize..

verdiğim Link ten paket i indiriyoruz ve masaüstüne atıyoruz.. Hemen ardından "XCrossFire Türkçe Ses Yama v1" isimli ses paketimizi açıyoruz..Ve kuruluma başlıyoruz.Gelelim nereye nasıl kuracağımıza. O otomatik olarak C/ProgramFiles/Crossfire ' yi size hedef olarak alacaktır. Siz oyunu nereye kurduysanız orayı hedef olarak gösterin ve oraya kurun. O kendisi zaten dosyaları içine atacaktır.Size de bundan sonra oyunu açmak ve keyfinize bakmak kalıyor..Dediğim gibi Bu konu forumda paylaşılmış olabilir fakat ben aradım bulamadım.Yinede size en ince ayrıntısına kadar anlatma gereği gördüm..İndirme Linki :

DOSYAUPLOAD'DAN İNDİR
UMARIM SİZİ MEMNUN EDEBİLMİŞİMDİR.. YORUMLARINIZI EKSİK ETMEYİNİZ..AMACIM TÜRKÇEMİZİ BU ALANDA DA KONUŞTURMAK ! :)
 
Üst Alt
Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!