Banner alanı
Banner alanı

Bölüm Kuralları

Katılım
23 Tem 2013
Mesajlar
559
Puanları
18
Web sitesi
www.oynfrm.com
Ticaret Puanı
0   0   0
Kurallarımıza Bütün Üyeler Uymak Zorundadır.

1- Diğer takımları ve taraftarlarını küçük düşürecek, rencide edecek, aşağılayacak, her türlü küfür, hakaret, kötü söz ve anti içerikli mesaj yazılması yasaktır. Bu gibi durumlarda editleme yapılacaktır.2- İmzada ve avatar bölümünde, tuttuğunuz veya tutmadığınız takım hakkında küçük

düşürücü, tahrik edici yazı yazmak ve avatar kullanmak kesinlikle yasaktır.3-Takım ve futbolcular hakkında açacağınız her topic ve yollayacagınız her post dan sizler sorumlusunuz... Diğer forum kurallarını da göz önünde bulundurmak zorundasınız...
4- Futbol bölümlerinde lütfen taraftarı olduğunuz takımın topiğine yazınız.Kendi takımınızın veya rakip takımın topiklerine yazarken diğer takım taraftarlarına saygılı ve seviyeli olacak şekilde mesaj yazınız.
5- Futbol klüplerinin isimlerinin aşağılayıcı ve tartışma çıkaracak şekilde kısaltmalarla yazılması kesinlikle yasaktır. ( Örn: Febe, Bejeke, Gese ... vs)
6- Futbol bölümleri ile ilgili eklediğiniz her türlü resim, video, mp3'ler , kesinlikle tartışma çıkaracak veya rencide edecek şekilde olmamalıdır.
7- Kurallara aykırı mesaj veya topik gördüğünüzde lütfen kişisel tartışmaya girmeden, bölüm modlarını veya yöneticileri haberdar ediniz.
8-Kurallara uymadığı tespit edilen kullanıcı uyarılacaktır (Duruma göre uyarı verilmeyebilir , direk forumdan uzaklaştırılabilir) ; şayet daha önce uyarılmışsa süreli-süresiz banlanma gibi cezalara başvurulacaktır.9-Önceden paylaşılmış konuları tekrar açmak yasaktır.10-Bu kurallara Forum Kuralları da dahildi.


OynFrm Yönetimi
 
Üst Alt
Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!