Banner alanı
Banner alanı

Bölüm Kuralları

Katılım
23 Tem 2013
Mesajlar
558
Puanları
18
Web sitesi
www.oynfrm.com
Ticaret Puanı
0   0   0
1. Diğer takımları ve taraftarlarını küçük düşürecek, rencide edecek, aşağılayacak, her türlü küfür, hakaret, kötü söz ve anti içerikli mesaj yazılması yasaktır. Bu gibi durumlarda editleme yapılacaktır.

2. İmzada ve avatar bölümünde, tuttuğunuz veya tutmadığınız takım hakkında küçük
düşürücü, tahrik edici yazı yazmak ve avatar kullanmak kesinlikle yasaktır.

3. Takım ve futbolcular hakkında açacağınız her topic ve yollayacagınız her post dan sizler sorumlusunuz... Diğer forum kurallarını da göz önünde bulundurmak zorundasınız...

4. Futbol bölümlerinde lütfen taraftarı olduğunuz takımın topiğine yazınız.Kendi takımınızın veya rakip takımın topiklerine yazarken diğer takım taraftarlarına saygılı ve seviyeli olacak şekilde mesaj yazınız.

5. Futbol klüplerinin isimlerinin aşağılayıcı ve tartışma çıkaracak şekilde kısaltmalarla yazılması kesinlikle yasaktır. ( Örn: Febe, Bejeke, Gese ... vs)

6. Futbol bölümleri ile ilgili eklediğiniz her türlü resim, video, mp3'ler , kesinlikle tartışma çıkaracak veya rencide edecek şekilde olmamalıdır.

7. Kurallara aykırı mesaj veya topik gördüğünüzde lütfen kişisel tartışmaya girmeden, bölüm modlarını veya yöneticileri haberdar ediniz.

8. Kurallara uymadığı tespit edilen kullanıcı uyarılacaktır (Duruma göre uyarı verilmeyebilir , direk forumdan uzaklaştırılabilir) ; şayet daha önce uyarılmışsa süreli-süresiz banlanma gibi cezalara başvurulacaktır..

9. Bu bölümde Anti GS, BJK VE FB paylaşımları yapmak yasaktır.

10. Oynfrm yönetimi kuralları değiştirme hakkını saklı tutar.

11.Kurallara uymadığı tespit edilen kullanıcı uyarılacaktır (Duruma göre uyarı verilmeyebilir , direk forumdan uzaklaştırılabilir) ; şayet daha önce uyarılmışsa süreli-süresiz banlanma gibi cezalara başvurulacaktır.
 
Üst Alt
Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!