Banner alanı
Banner alanı

Bölüm Kuralları

Greatking

kurucurank
Katılım
23 Tem 2013
Mesajlar
549
Puanları
18
Web sitesi
www.oynfrm.com
Ticaret Puanı
0   0   0
Kurallarımıza Bütün Üyeler Uymak Zorundadır.

1- Diğer takımları ve taraftarlarını küçük düşürecek, rencide edecek, aşağılayacak, her türlü küfür, hakaret, kötü söz ve anti içerikli mesaj yazılması yasaktır. Bu gibi durumlarda editleme yapılacaktır.


2- İmzada ve avatar bölümünde, tuttuğunuz veya tutmadığınız takım hakkında küçük
düşürücü, tahrik edici yazı yazmak ve avatar kullanmak kesinlikle yasaktır.


3-Takım ve futbolcular hakkında açacağınız her topic ve yollayacagınız her post dan sizler sorumlusunuz... Diğer forum kurallarını da göz önünde bulundurmak zorundasınız...


4- Futbol bölümlerinde lütfen taraftarı olduğunuz takımın topiğine yazınız.Kendi takımınızın veya rakip takımın topiklerine yazarken diğer takım taraftarlarına saygılı ve seviyeli olacak şekilde mesaj yazınız.


5- Futbol klüplerinin isimlerinin aşağılayıcı ve tartışma çıkaracak şekilde kısaltmalarla yazılması kesinlikle yasaktır. ( Örn: Febe, Bejeke, Gese ... vs)


6- Futbol bölümleri ile ilgili eklediğiniz her türlü resim, video, mp3'ler , kesinlikle tartışma çıkaracak veya rencide edecek şekilde olmamalıdır.


7- Kurallara aykırı mesaj veya topik gördüğünüzde lütfen kişisel tartışmaya girmeden, bölüm modlarını veya yöneticileri haberdar ediniz.


8-Kurallara uymadığı tespit edilen kullanıcı uyarılacaktır (Duruma göre uyarı verilmeyebilir , direk forumdan uzaklaştırılabilir) ; şayet daha önce uyarılmışsa süreli-süresiz banlanma gibi cezalara başvurulacaktır..


9-Bu bölümde Anti Gs, BJK VE TS paylaşımları yapmak yasaktır.

10-Spor Bölümünde son 3 ayda önceki konular forum kirliliğini önlemek açısından çöpe taşınır...

Lütfen Kurallara Uyun

OynFrm Yönetimi
 
Üst
Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!