Banner alanı
Banner alanı

Bölüm Hakkında Okunması Gereken Konu..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Katılım
23 Tem 2013
Mesajlar
559
Puanları
18
Web sitesi
www.oynfrm.com
Ticaret Puanı
0   0   0
Selam Arkadaşlar,,


Son bir kaç aydır süre gelen yanlış konuları yanlış bölümlere açılması ve diğer konuların devam etmemesi için bir bilgilendirme konusunu şart gördüm tamamen bilgilendirme amaçlı bir konudur konu açmadan önce lütfen sonuna kadar okuyalım.

Öncelikle arkadaşlar bu bölümde
karşılıklı yardım istemek yada etmek, bu bölüme kurulumla ilgili konular dışında konu açmak kesinlikle yasaktır. Diğer bir konu hala sorularını bu bölümde soran arkadaşlar var, inanın bu beni ve diğer bölümle ilgilenen arkadaşları çok uğraştıran ve vakit harcatan bir iş sorularınızı bölümüne yani,, Metin2 PvP Soru-Cevap bölümüne konu açınız.
Bir diğer ve son konumuz ise post attığınız konunun açılış tarihine post atmadan yani mesaj yazmadan önce mutlaka ve mutlaka göz atınız. Çok sık karşılaştığım bir sıkıntı herhangi bir üye 6-7 ay önce bir konu açıp soru soruyor, sizde iyi niyetle konunun tarihinde bakmadan soruya cevap yazıyorsunuz fakat zaman aşımı olmuş oluyor ne o üye yazdığınızı görüyor, nede bir faydası oluyor. Aksine sizin ve bizim açımızdan zaman kaybı ve zarara yol açıyor lütfen bu hususlarda konu açarken ve mesaj yazarken daha dikkatli olalım, ne mağdur edelim nede mağdur olalım sadece paylaşımcı olalım.


Vakit ayırıp okuduğunuz için teşekkürler.
Keyifli Forumlar.
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt
Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!